Wybierz miasto

Przyjazne dziecku

Nowa kolekcja 5.10.15.

Tenis Kozerki – Kompleks Sportowo-Tenisowy

Tenis Kozerki jest nowym kompleksem sportowym, który powstał z pasji do tenisa i nie tylko. Naszym celem jest „zarażanie” innych sportem oraz luźnym, pełnym optymizmu podejściem do życia. Kierujemy się przekonaniem, że sport, poza fantastycznym wpływem na samopoczucie fizyczne i psychiczne, jest najlepszym sposobem na spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Sport uwalnia pozytywną energię!

Tenis Kozerki jest miejscem, w którym oddycha się sportem. Duża, zielona przestrzeń, cicha okolica, idealna lokalizacja obiektu w otulinie rezerwatu przyrody, sprzyjająca wypoczynkowi atmosfera – to wszystko sprawia, że tu można oddać się sportowemu hobby. Nasi Klienci cenią u nas niepowtarzalny klimat i wiele możliwości jakie daje to wspaniałe miejsce.

Tenis Kozerki to:

• 4 korty ziemne z profesjonalną nawierzchnią przykrywane na sezon zimowy przestronnym i ciepłym balonem,
  • kort do padla (kombinacja tenisa i squasha),
  • mini boisko do koszykówki,
  • strefa street workout,
  • boisko trawiaste 1.000 m2,
  • plac zabaw,
  • trybuny na 200 miejsc,
  • zaplecze – recepcja, szatnie, natryski, TV, WiFi,
  • Cafe Bistro z całorocznym ogrodem zimowym i tarasem widokowym,
  • kamery z transmisją internetową live.

Serdecznie zapraszamy 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku od godz. 7:00 do 22:00!

polkolonie_TK_lato_2018_350x300px

Jowisza 92, 05-825 Kozerki

+48 516 171 747, +48 22 462 40 20
info@TenisKozerki.pl