Abonament na publikację artykułów

Kup roczny abonament i bezpłatnie publikuj swoje artykuły w działach Wydarzenia i Konkursy. Roześlemy je także wraz z czwartkowym newsletterem do naszych subskrybentów w dowolnym mieście lub w całej Polsce.

Abonament na publikację artykułów

Różne ciekawe formy reklamy

Różne ciekawe formy reklamy

Oferujemy szeroką bazę standardowych reklam odsłonowych, niezwykle skuteczne mailingi do naszej bazy ogólnopolskiej lub baz w poszczególnych miastach, branding cotygodniowych newsletterów oraz fantastyczną ofertę treści sponsorskich w różnych miejscach portalu wraz z dodatkową promocją.


Produkty niestandardowe

Produkty niestandardowe jak sama nazwa wskazuje … są niestandardowe. A więc – Ty wymyślasz a my realizujemy albo dajesz nam wolną rękę, a my zaproponujemy Ci kampanię reklamową dostosowaną do Twoich potrzeb i budżetu. Zobacz kilka elementów z których możemy stworzyć Twoją kampanię.

Produkty niestandardowe

Zakupy

Zakupy

Panel zakupowy to możliwość prezentacji produktów na stronie głównej miastodzieci.pl i skierowania klienta bezpośrednio do produktu czy usługi.
Zapraszamy także do tworzenia zakupowych działów specjalnych na specjalne okazje.


Reklama na Facebooku

Bardzo dobrze znamy się na Facebooku. Chętnie zrobimy dla Ciebie dowolną promocję dzięki której Twoje informacje dotrą do dużo szerszej grupy rodziców.

Reklama na Facebooku


Właścicielem serwisu jest firma

KOLOROWE MEDIA Sp. z o.o.
ul. Bernardyńska 22 lok 12  02-904 Warszawa
KRS: 0000321382 NIP: 521-35-12-376 REGON 141705122