Weleda
Weleda Baby

Reklama

Reklama


Docieramy miesięcznie do miliona rodziców, mamy ponad 2 mln 800 tys. odsłon, 82 tys. czytelników naszego cotygodniowego newslettera oraz ponad 71 400 tys. fanów na Facebooku.

Jeżeli chcesz u nas reklamować produktu czy usługi, które mogą zainteresować naszych czytelników – zapraszamy do współpracy! Jeden ważny warunek – nie mogą to być produkty niezdrowe lub szkodliwe dla dzieci.

statystyka-kwiecien

Nieważne jak mały czy duży jest Twój budżet – pomożemy Ci stworzyć kampanię, która będzie skuteczna.

Napisz na adres reklama@miastodzieci.pl lub zadzwoń 601 700 611
specjalista d/s reklamy w internecie
Anna Oździńska

abonament na publikację wydarzeńAbonament na publikację artykułów
Jesteś organizatorem warsztatów lub zajęć dodatkowych?

Bądź w ciągłym kontakcie z rodzicami – kup niedrogi abonament i publikuj u nas informacje o swoich wydarzeniach, atrakcjach i nowościach. Co tydzień roześlemy je w naszym newsletterze do rodziców w Twoim mieście lub całej Polsce oraz zamieścimy je w lokalnej grupie na Facebooku.
Zobacz, jak to działa

 

artykuł sponsorowany na stronie glównejFormy reklamy
Oferujemy szeroką bazę standardowych reklam odsłonowych, niezwykle skuteczne mailingi do naszej bazy ogólnopolskiej lub baz w poszczególnych miastach, branding cotygodniowych newsletterów oraz fantastyczną ofertę treści sponsorskich w różnych miejscach portalu wraz z dodatkową promocją.
Zobacz naszą prezentację

 

Produkty niestandardowe
Produkty niestandardowe jak sama nazwa wskazuje … są niestandardowe. A więc – Ty wymyślasz a my realizujemy albo dajesz nam wolną rękę, a my zaproponujemy Ci kampanię reklamową dostosowaną do Twoich potrzeb i budżetu. Zobacz kilka elementów z których możemy stworzyć Twoją kampanię.
Zobacz przykłady case studies

 

fb1 Panele zakupowe i prezentownik
Panele zakupowe to możliwość prezentacji produktów na stronie głównej miastodzieci.pl oraz podstronach i skierowania klienta bezpośrednio do produktu czy usługi.
Zapraszamy do tworzenia zakupowych działów specjalnych na specjalne okazje.
Zobacz, jak wyglądają

Reklama na Facebooku
Bardzo dobrze znamy się na Facebooku. Chętnie zrobimy dla Ciebie dowolną promocję dzięki której Twoje informacje dotrą do dużo szerszej grupy rodziców.
Poznaj szczegóły


Właścicielem serwisu jest firma

KOLOROWE MEDIA Sp. z o.o.
ul. Bernardyńska 22 lok 12  02-904 Warszawa
KRS: 0000321382 NIP: 521-35-12-376 REGON 141705122

 

 

503 ocen
4.98
dodaj ocenę
×