quiz mikolaj kopernik

Quiz o Mikołaju Koperniku

Nikogo nie trzeba przekonywać, że Mikołaj Kopernik to postać wybitna. Wszyscy przecież wiemy, że wstrzymał Słońce a poruszył Ziemię. Jego teoria wywołała jedną z najważniejszych rewolucji naukowych od czasów starożytnych. Rok 2023 został ustanowiony w Polsce rokiem Mikołaja Kopernika. A my zapraszamy do zabawy quizowej, która pomoże sprawdzić, jak dobrze znacie największego polskiego astronoma. 

Więcej
Jak dobrze znasz filmy Marvela? Sprawdź się w quizie!

Jak dobrze znasz filmy Marvela? Sprawdź się w quizie!

Venom, Thor, Spider-Man – wiesz o tych postaciach wszystko? A może tylko Ci się wydaje? Specjalnie dla fanów Marvela i LEGO przygotowaliśmy wyjątkowy quiz. Dowiedz się, jak dobrze znasz komiksowe uniwersum! Superbohaterowie z komiksów Marvela walczą ze złem od niemal 90 lat. Postaci z najstarszego na świecie wydawnictwa dostarczają nam rozrywki dzięki komiksom, filmom, a […]

Więcej
quiz dla dzieci morze bałtyckie

Nad morzem – quiz dla dzieci

Dzieci uwielbiają zabawę na plaży, ale czy dobrze znają fakty na temat morza? Zapraszamy do sprawdzenia wiedzy w teście na temat Morza Bałtyckiego. Niektóre pytania są łatwiejsze, inne trudniejsze, ciekawe czy uda Wam się zdobyć komplet punktów. Geograficzne quizy wiedzy dla dzieci z odpowiedziami to super zabawa i nauka w jednym!

Więcej
Quiz na dzień ojca, quiz o tacie dla dzieci

Dzień Ojca – quiz dla dzieci

Quiz dla dzieci z okazji Dnia Ojca. Sprawdź swoją wiedzę związaną ze świętem wszystkich tatusiów! Czy znasz ojców z bajek? Czy wiesz, jak nazywają się tatusiowie różnych zwierząt? Darmowe testy wiedzy z odpowiedziami dla młodszych dzieci – zapraszamy do zabawy!

Więcej
Dzień Matki quiz dla dzieci o mamach

Dzień Matki – quiz dla dzieci

Quiz dla dzieci z okazji Dnia Matki. Sprawdź swoją wiedzę związaną ze świętem wszystkich mam! Czy znasz mamy z bajek? Czy wiesz, które mamy opiekują się najdłużej swoimi dziećmi w świecie zwierząt? Darmowe testy wiedzy z odpowiedziami dla młodszych dzieci – zapraszamy do zabawy!

Więcej
Wielkanoc i świąteczne zwyczaje na świecie - quiz

Wielkanoc i świąteczne zwyczaje na świecie – quiz

Czy znacie wielkanocne symbole i tradycje w różnych stronach świata? A może dowiecie się o świętach czegoś nowego? Bezpłatny testy wiedzy o Wielkanocy pomoże usystematyzować wiadomości o tych wiosennych świętach! Sprawdźcie swoją wiedzę w quizie dotyczącym Świąt Wielkiej Nocy w różnych krajach świata! Zapraszamy do testu!

Więcej
mapa i skala quiz wiedzy geografia test ukształtowanie terenu klasa 5

Mapa i skala – quiz wiedzy

Przed Tobą quiz wiedzy o mapie i skali! Jak dobrze znasz się na tym temacie? Skup się i rozwiązuj test wiedzy uważnie, ponieważ niektóre pytania mogą być podchwytliwe! Czy jesteś gotowy sprawdzić swoją wiedzę geograficzną? Do dzieła!

Więcej
zima quiz wiedzy geografia narty sezon zimowy grudzień styczeń luty święta boże narodzenie

Zima – quiz wiedzy

Przed Tobą quiz wiedzy o zimie! Jak dobrze znasz się na tej porze roku? Skup się i rozwiązuj test wiedzy uważnie, ponieważ niektóre pytania mogą być podchwytliwe! Czy jesteś gotowy sprawdzić swoją wiedzę? Do dzieła!

Więcej
wakacje quiz wiedzy lato holidays szkoła podróże przerwa plaża słońce

Wakacje – quiz wiedzy

Przed Tobą quiz wiedzy o wakacjach! Jak dobrze znasz się na letniej przerwie, podróżach i letnich smakołykach? Skup się i rozwiązuj test wiedzy uważnie, ponieważ niektóre pytania mogą być podchwytliwe! Czy jesteś gotowy sprawdzić swoją wiedzę? Do dzieła!

Więcej
jaka to piosenka quiz muzyczny test wiedzy muzyka lyrics melodia piosenkarki zespoły pop rock

Jaka to piosenka? lata 80. – quiz muzyczny

Przed Tobą quiz „Jaka to piosenka?”! Czy umiesz rozpoznać teksty popularnych piosenek polskich i zagranicznych z lat 80.? Skup się i rozwiązuj test wiedzy uważnie, ponieważ niektóre pytania mogą być podchwytliwe! Czy jesteś gotowy sprawdzić swoją wiedzę z dziedziny muzyki? Do dzieła!

Więcej
muzyka quiz muzyczny test wiedzy sprawdzian instrumenty muzyczne piosenki nuty wykonawcy artyści teksty wiedza ogólna pianino gitara perkusja rock muzyka rockowa gatunek muzyczny styl

Rock – quiz wiedzy muzycznej

Przed Tobą quiz wiedzy o muzyce rockowej. Jak dobrze znasz ten gatunek muzyczny? Skup się i rozwiązuj test wiedzy uważnie, ponieważ niektóre pytania mogą być podchwytliwe! Czy jesteś gotowy sprawdzić swoją wiedzę z dziedziny muzyki? Do dzieła!

Więcej
muzyka quiz muzyczny test wiedzy sprawdzian instrumenty muzyczne piosenki nuty wykonawcy artyści teksty wiedza ogólna pianino gitara perkusja

Instrumenty muzyczne – quiz wiedzy

Przed Tobą quiz wiedzy o instrumentach muzycznych. Jak dobrze się na nich znasz? Skup się i rozwiązuj test wiedzy uważnie, ponieważ niektóre pytania mogą być podchwytliwe! Czy jesteś gotowy sprawdzić swoją wiedzę z dziedziny muzyki? Do dzieła!

Więcej
muzyka quiz muzyczny test wiedzy sprawdzian instrumenty piosenki nuty wykonawcy artyści teksty wiedza ogólna

Muzyka – quiz wiedzy ogólnej

Przed Tobą quiz wiedzy ogólnej z zakresu muzyki. Jak dobrze znasz się na instrumentach, stylach muzycznych i wykonawcach? Skup się i rozwiązuj test wiedzy uważnie, ponieważ niektóre pytania mogą być podchwytliwe! Do dzieła!

Więcej