canstockphoto20416164

To my - MAMY. 17 lat temu stworzyłyśmy MiastoDzieci.pl dla siebie,  bo nie mogłyśmy w jednym miejscu znaleźć informacji o tym, gdzie można pójść z dziećmi i w co się bawić. Aż trudno w to uwierzyć, ale przed nami nikt o tym nie pisał!

 canstockphoto8638535 (1)Jesteśmy dumne, że czytacie nas już tyle lat. To dla Was codziennie zbieramy wydarzenia, zabawy, atrakcje, inspiracje. Kochamy naszą pracę, kontakty z czytelnikami i klientami – organizatorami najróżniejszych zajęć i atrakcji dla rodzin. To, co robimy jest dla nas ważne!

canstockphoto6804791 (1)Wszystkie jesteśmy mamami. W naszym zespole mamy w sumie 14 dzieci! Uwielbiamy kreatywne zabawy z dziećmi oraz wspólne kucharzenie i wyczarowywanie najdziwniejszych potraw. Wszystko to pokazujemy na portalu. Tworzenie Miasta Dzieci zmienia nas i nasze rodziny na lepsze.

canstockphoto15738177 (1)

Dzieci, które były malutkie, gdy powstawało MiastoDzieci.pl, są już pełnoletnie. Ale w międzyczasie na świecie pojawiły się też całkiem nowe! Znamy się od bardzo dawna, pracujemy razem od początku. Mamy zróżnicowane poglądy na temat edukacji, wychowania, a nawet religii czy polityki. Nie mamy jednak z tym żadnych problemów.

 

POZNAJMY SIĘ

Małgosia Corvalan

SZEFOWA

Pomysłodawczyni portalu miastodzieci.pl akademiamiastadzieci.pl. Producentka licznych fantastycznych e-warsztatów związanych z poprawą jakości życia w Positivelife.pl. Współautorka popularnych kursów "Matki i córki - odzyskiwanie kobiecej mocy", "Wewnętrzne dziecko", "Związki". Gdy nie siedzi w sieci, zajmuje się permakulturą, zielarstwem i podróżami. Ma dwójkę dzieci – Michelle i Markusa.

TUTAJ zobacz zielarski Instagram.

malgosiac@miastodzieci.pl
kom. 601 24 25 01
Facebook


 

ania

Anna Perlińska-Supeł

najważniejsza REDAKTORka świata

Najlepsza kucharka i mama dwóch chłopców - nastolatka i niemowlaka. Kocha książki dla dzieci i uważa, że MiastoDzieci.pl powinno pisać głównie o nich. Pracuje też w liceum i trochę ukrywa przed uczniami swoją słabość do koncertów heavymetalowych. Szalona fanka grzybobrania - uważa, że jesień powinna trwać cały rok.

ania@miastodzieci.pl
kom. 665006099

 

 


 

monika

Monika Konieczny

REDAKTORKA  Kraków i WROCŁAW,  autorka tekstów  |  abonamenty, konkursy i Wydarzenia

Na co dzień zabiegana mama nastolatków oraz zaangażowana redaktor od zadań codziennych i specjalnych. Z wykształcenia automatyk i matematyk, a z zamiłowania korektorka tekstów, miłośniczka literatury pięknej (zwłaszcza dziecięcej), muzyki operowej i filmowej oraz podróży małych i dużych. Niedawno odkryła nową pasję - ogród, w którym bez przerwy coś kopie, sadzi i przesadza, by świat był piękniejszy i bardziej kolorowy.

monikak@miastodzieci.pl
kom. 697 16 21 21


asia

Asia Engel

szefowa Artystyczna

Osoba o wyjątkowo dobrym widzeniu peryferyjnym. Projektując i rysując zerka, co robi czwórka jej dzieci. Poszukiwacz piękna w codzienności i niestrudzony wędrowiec, który z wózkiem lub przyczepką rowerową przemierza lasy i bezdroża.

asia@miastodzieci.pl

 


 

basia

Basia Krawczyk

redaktorka i AUTORKA tekstów  |  fanpage portalu

Twarda z niej sztuka - przeżyła szkołę muzyczną córki w klasie skrzypiec. Wielbicielka miast(a) i niezwykle zaangażowana właścicielka upartego teriera. Specjalizuje się w mediach społecznościowych i prowadzi nasz bratni portal stressfree.pl.

barbara.krawczyk@stressfree.pl

 

 

 


 

Anna Oździńska

Anna Oździńska

REKLAMA

Mama dwóch synów, niepoprawna optymistka, miłośniczka podróży oraz dobrych książek i filmów oraz kultury koreańskiej. Z wykształcenia magister inżynier, więc w planowaniu kampanii i wyliczaniu korzystnych budżetów dla naszych reklamodawców nie ma sobie równych!

aniaoz@miastodzieci.pl
kom. 601 700 611

 

 


Monika M.

Monika Marchlińska

redaktorka Warszawa, Poznań, Śląsk, Łódź I TRÓJMIASTO

Podróżniczka, choć obecnie może bardziej emigrantka. Żyje w maleńkiej wsi w hiszpańskiej Andaluzji, pewnie kiedyś jej się znudzi i pojedzie gdzieś indziej. Z wykształcenia psycholog, interesuje się edukacją alternatywną, behawioryzmem psów i doświadczaniem coraz to nowych rzeczy (kurs masażu, śpiew w chórze, taniec brzucha, gra na ukulele i milion innych). Nie ma jeszcze dzieci, ale ma ukochaną labradorkę.

wydarzenia@miastodzieci.pl
kom. 600 543 277

O reklamie na miastodzieci.pl

canstockphoto20416174 (1)

To reklama pozwala nam za darmo dostarczać Wam informacji, których szukacie. To reklama pozwala nam wspierać niekomercyjne przedsięwzięcia fundacji, stowarzyszeń, domów kultury i bibliotek.

Nasi klienci reklamowi nie trafiają do nas przypadkowo. Staramy się emitować reklamy tylko takich produktów, które mogą się Wam przydać. Nie zaśmiecamy Waszych skrzynek, nie reklamujemy produktów niezdrowych czy szkodliwych dla dzieci.

Nasza najważniejsza zasada brzmi: nie reklamujemy tego, czego same nie dałybyśmy swoim dzieciom. Lubimy naszych klientów reklamowych i cenimy efekty ich pracy.

Chcesz się u nas reklamować? Prowadzisz zajęcia dla dzieci i młodzieży, klubik lub kawiarnię przyjazną rodzinom? Masz sklep z artykułami dziecięcymi? 

Kup abonament i publikuj u nas swoje wydarzenia (artykuły). 

Interesują Cię bannery, mailing lub inne formy reklamy? Zobacz TUTAJ.

Masz pytania? Napisz do nas na adres redakcja@miastodzieci.pl, reklama@miastodzieci.pl lub zadzwoń 665006099, 601700 611.

 

Chcesz wiedzieć co dzieje się w Twoim mieście? Zapisz się na nasz cotygodniowy Newsletter - TUTAJ

Rozdajemy wejściówki, ogłaszamy konkursy i zawsze mamy dla Was mnóstwo propozycji spędzania czasu z dzieckiem w mieście i poza nim!

canstockphoto18408058 (1)

 

Pisze dla nas wiele fantastycznych mam (są i tatusiowie!). Jeśli chcesz zostać naszym autorem lub prowadzisz ciekawego bloga, który chciałabyś/chciałbyś u nas zaprezentować - napisz na adres:
redakcja@miastodzieci.pl

Czekamy na listy. Piszcie do nas o Waszych sposobach na spędzanie wolnego czasu z rodziną i na rozbudzanie zainteresowań dzieciaków, przesyłajcie nam Wasze ulubione przepisy kulinarne, zdjęcia, czy pomysły zabawy na deszczowe dni. Każdego maila przeczytamy, a pomysły, za Waszą zgodą, wzbogacą Miasto Dzieci.

Prosimy również o informowanie nas o nieścisłościach, bądź nieaktualnych danych. Natychmiast je sprawdzimy i skorygujemy. Czekamy też na Wasze propozycje tematów, które powinniśmy poruszyć w Mieście Dzieci.

 

NASZE MOTTO
Piszemy tylko o tym i reklamujemy
tylko to, co same akceptujemy i używamy,
i co dałybyśmy naszym dzieciom.


Właścicielem serwisu jest firma

KOLOROWE MEDIA Sp. z o.o.
ul. Bernardyńska 22 lok 12  02-904 Warszawa
KRS: 0000321382 NIP: 521-35-12-376 REGON 141705122

199 ocen
4.97
dodaj ocenę
×