Odbierz ebook w prezencie i zapisz się na newsletter!

Kochani rodzice,

Mamy do ściągnięcia super e-booki!

Mamy także fantastyczny bezpłatny czwartkowy newsletter, w którym znajdziecie dziesiątki informacji i inspiracji dotyczących aktywnego spędzania czasu z dziećmi w Waszym mieście:

 • pomysły na zabawy
 • konkursy z nagrodami
 • bezpłatne wejściówki

ZAPRASZAMY DO NAS – zrobimy wszystko żeby Twój czas spędzany z dzieckiem był jak najbardziej wartościowy i radosny!

Wybierz darmowy e-book:

Pomysły na jesienne zabawy

Pomysły na jesienne zabawy z dziećmiJak kreatywnie zagospodarować czas w długie jesienne wieczory? W tym e-booku znajdziesz nowe, nietuzinkowe pomysły na zabawy plastyczne, manualne i kulinarne. Oprócz zdjęć i opisów dostajesz do ręki gotowe szablony do wycinania lub kolorowania, a także krzyżówki i labirynty.

Łatwo dostosujesz zabawę do wieku dziecka działając razem z nim lub zachęcając je do samodzielnej pracy.

 

Co każdy rodzic powinien wiedzieć o ciele dziecka?

CiałkoCiałko to przewodnik po ciele dziecka napisany przez jednego z najznakomitszych współczesnych polskich psychologów. Pozwala lepiej zrozumieć rozwój ludzkiego organizmu, wspierać go od narodzin i ustrzec się błędów powtarzanych przez pokolenia.

Wojciech Eichelberger prowadzi czytelnika w pasjonującą podróż „od stóp do głów” kształtującej się małej istoty. Uświadamia, jak bardzo możemy pomóc naszym dzieciom, by zdrowe i radosne wkroczyły w dorosłe życie.
„Ciałko” to książka dla rodziców dzieci w każdym wieku, którą powinni przeczytać wszyscy!

 

50 pomysłów na proste życie z dziećmi

Proste Życie z DziećmiTen wyjątkowy e-book uprości życie Twojej rodziny. Aż 50 praktycznych pomysłów i sposobów, jak pozbyć się problemów i zadbać o dobre relacje w rodzinie.

 • Masz dość ciągłych kłótni rodzeństwa?
 • Wydaje Ci się, że tylko Ty sprzątasz w domu?
 • Mówisz do dzieci i jak grochem o ścianę?
 • Przytłacza Cię ogrom obowiązków, spraw do załatwienia?
 • Chcesz ograniczyć niepotrzebne wydatki?
 • Zależy Ci, by Twoje dzieci wyrosły na mądrych, odpowiedzialnych ludzi?
 • Marzysz, by mieć więcej czasu dla siebie i rodziny?
 • Brak Ci cierpliwości do dzieci i nie wiesz skąd ją wziąć?
 • Czujesz, że wszystko jest na Twojej głowie?

Pobierz e-book i zacznij prostsze życie!

 

Dokąd wybrać się na rodzinną wycieczkę i jak ją dobrze zaplanować?

101 pomysłów na weekend z dzieckiem„101 pomysłów na weekend z dzieckiem” to starannie opracowany przez redakcje Miasta Dzieci zbiór miejsc, które warto odwiedzić całą rodziną, i które są do tego przystosowane. Obejmuje parki rozrywki, muzea, zoo, ścieżki przyrodnicze, skanseny i liczne inne atrakcje w całej Polsce.

Każde miejsce zostało szczegółowo opisane uwzględniając nie tylko charakter zwiedzanych obiektów, ale także wiek i możliwości dzieci, godziny zwiedzania, dojazd czy bazę gastronomiczną.

Zapraszamy Was do zaplanowania pasjonującej wyprawy z dzieciakami bez względu na to, czy wybierzecie się w odległe miejsce, czy nareszcie znajdziecie czas, by odkryć tajemnice swojego miasta!

 

Spersonalizuj newsletter dla siebie:

Region :

 

Podaj email:

Jeżeli jesteś już zarejestrowana/y w Mieście Dzieci, nie przejmuj się – nie zostaniesz zarejestrowana/y podwójnie. Po prostu przyślemy Ci ebook.

Zaakceptuj, żeby się zapisać:

Drodzy Rodzice,
Zgodnie z prawem zbieramy od Was wszystkie konieczne zgody dotyczące przetwarzania podanego adresu mailowego.
Pamiętajcie proszę, że MiastoDzieci.pl NIGDY NIKOMU nie odstąpiło ani nie odstąpi swojej bazy mailingowej i w żaden sposób nie profiluje swoich użytkowników.
Wysyłamy Wam tylko newslettery oraz informacje handlowe, które mogą Was zainteresować, bo dotyczą produktów dla dzieci lub rodzin.

 

wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kolorowe Media Sp z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-904, ul. Bernardyńska 22/12, – administratora danych osobowych, w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE). Dane będą przetwarzane na czas realizacji działań marketingowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

 

wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kolorowych Mediów Sp z o.o. na moje konto e-mail informacji handlowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204 o produktach, usługach i przedsięwzięciach dotyczących Kolorowych Mediów Sp z o.o. oraz jej kontrahentów.

 

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu marketingu bezpośredniego produktów własnych i akceptuję Regulamin.