Zasady użytkowania

Warunki korzystania z serwisu www.MiastoDzieci.pl.

Odwiedzający i korzystający z serwisu www.MiastoDzieci.pl potwierdza ją tym samym zapoznanie się i wyrażenie zgody na przyjęcie warunków korzystania z serwisu zawartych poniżej. Jeżeli odwiedzający nie akceptuje podanych warunków powinien opuścić serwis WWW.

 

  1. MiastoDzieci.pl stara się udostępniać w serwisie www aktualne informacje na temat możliwośći spędzenia czasu z dzieckiem, zajęć pozalekcyjnych oraz innych usług i towarów przeznaczonych dla dzieci i ich rodziców. Korzysta w tym celu z informacji publikowanych i udostępnianych w różnych mediach przez organizatorów imprez oraz firmy i organizacje zajmujące się dostarczaniem tego typu towarów i usług. Materiały i informacje mogą być nieaktualne.
  2. MiastoDzieci.pl nie jest odpowiedzialne za żadne bezpośrednie lub pośrednie szkody spowodowane wykorzystaniem – lub brakiem możliwości wykorzystania – usług, produktów lub informacji zawartych w serwisie.
  3. MiastoDzieci.pl nie jest odpowiedzialne za zawartość żadnej ze stron innych podmiotów, do których to stron umieszczono linki w serwisie www.MiastoDzieci.pl.
  4. Dostępność usług i produktów opisanych w serwisie www oraz ich opisy mogą być niezgodnie z rzeczywistością lub nieaktualne.
  5. Serwis www.MiastoDzieci.pl można odwiedzać bez pozostawiania jakichkolwiek danych osobowych. Jednakże w przypadku gdy osoba korzystająca z serwisu chce otrzymywać newsletter (rodzinny informator) musi pozostawić swój adres e-mail, płeć oraz miasto zamieszkania.
  6. MiastoDzieci.pl zbiera dane statystyczne o domenie, jako część analizy dotyczącej odwiedzających serwis www. Dane stosowane są do analizy preferencji odwiedzających serwis np. częstotliwości odwiedzin, najczęściej odwiedzanych elementów serwisu. MiastoDzieci wykorzystuje te informacje do poprawiania zawartości serwisu.

MiastoDzieci.pl zastrzega sobie prawo do zmiany, modyfikacji lub uaktualnienia powyższego oświadczenia w dowolnym momencie, bez uprzedniego zawiadomienia.