Zasady publikacji

ZASADY PUBLIKACJI ARTYKUŁÓW KLIENTA NA MIASTODZIECI.PL

 1. Wykupienie abonamentu katalogowego na portalu miastodzieci.pl upoważnia do utworzenia swojego profilu (wizytówki) oraz publikacji  artykułów (tzw. wydarzeń) na tematy związane z nowościami w ofercie dla dzieci i rodzin.
 2. Publikacja artykułów jest dokonywana samodzielnie poprzez panel klienta . W panelu klienta jest widoczna informacja ile artykułów zostało już opublikowanych i ile jeszcze można opublikować.
 3. Jeżeli przed upływem roku abonamentowego wyczerpiesz limit artykułów, masz możliwość dokupienia dodatkowego pakietu artykułów. Twoja wizytówka będzie widoczna przez cały rok.
 4. Każdy  zgłoszony artykuł zostanie opublikowany w dziale Wydarzenia po zaakceptowaniu jego treści przez moderatora. Wcześniej można „podejrzeć” wprowadzoną informację generując link testowy i edytować jej treść.
 5. Do każdego Twojego artykułu publikowanego na Mieście Dzieci automatycznie podpięta będzie wizytówka Twojej firmy stworzona przez Ciebie podczas zakupu abonamentu.
 6. Artykuł zostanie zaakceptowany lub odrzucony w ciągu maksymalnie 2 dni  roboczych od jego dodania do panelu lub wysłania mailem.  W chwili opublikowania artykułu otrzymasz na adres email podany podczas rejestracji firmy automatyczne potwierdzenie wygenerowane przez system Miasta Dzieci.
 7. Pamiętaj, że w Mieście Dzieci funkcjonują dwa rodzaje artykułów-wydarzeń:
  1) wydarzenia z konkretną datą (drzwi otwarte, warsztaty weekendowe, spektakle, koncerty)
  2) wydarzenia bez konkretnej daty przypisanej wydarzeniu (zajęcia cykliczne, zapisy do grup, konkursy, miesięczne repertuary). Tego typu artykuły możesz publikować przez maksymalnie 14 dni.
 8. Wszystkie  opublikowane (i zaakceptowane) w danym tygodniu artykuły będą wysyłane do subskrybentów Miasta Dzieci z lokalnym newsletterem. Newsletter wysyłany jest zwykle w środę w nocy, lecz zdarzają się wyjątki związane z datami świąt – dlatego ważne jest by swoje artykuły publikować z wyprzedzeniem.
 9. W każdej chwili możesz uaktualnić (edytować) swoje artykuły. Po każdej edycji artykuł pojawi się w Mieście Dzieci dopiero po powtórnej jego akceptacji przez moderatora. Możesz także wrócić do swoich archiwalnych wpisów i aktywować je poprzez zmianę ich daty na bieżącą.
 10. Do każdego Twojego artykułu będzie podpięta wizytówka z danymi Twojej firmy. Jeżeli jednak chcesz, by miejsce Twojego wydarzenia pokazało się na mapie Twojego miasta w danym dniu – musisz pamiętać o dodatkowym wprowadzeniu adresu pod jakim będzie miało miejsce wydarzenie.
 11. Nie zapomnij o podaniu danych organizacyjnych: godziny zajęć, ich ceny, konieczności/braku konieczności zapisów i wieku odbiorców. Artykuły bez tych podstawowych danych nie będą publikowane.
 12. Do każdego artykułu możesz dodać jedną grafikę. Nie dodawaj logo swojej firmy! Logo będzie widoczne w Twojej wizytówce. Jeśli dysponujesz plakatem lub zdjęciem dotyczącym tej konkretnej oferty – wgraj plik JPG nie większy niż 600 KB (ograniczenie wielkości) bez polskich znaków w nazwie. W przypadku innego formatu pliku, stwierdzenia nadużycia praw autorskich lub niezgodności z tematem informacji, redakcja opublikuje przy Twoim artykule odpowiednią grafikę pobraną z banku zdjęć.
 13. Redakcja Miasta Dzieci zastrzega sobie prawo możliwości edycji Twoich artykułów lub zmiany (poprawienia) daty.
 14. Redakcja  nie zaakceptuje Twojego artykułu jeżeli:
 • nie dotyczy on wydarzenia lub produktu skierowanego dla dzieci lub/i rodzin
 • nie zawiera informacji istotnych dla czytelnika, który chciałby skorzystać z Twojej oferty (np. brakuje daty, miejsca, godzin zajęć)
 • nie zawiera tekstu, a jedynie plakat czy grafikę
 • zawiera więcej niż dwa aktywne (linkujące do innego serwisu) linki/adresy www.

16.  W przypadku problemów z dostępem do panelu klienta wyślij artykuł do redaktor opiekującej się

oddziałem Miasta Dzieci, którego dotyczy Twoja oferta :

– WARSZAWA, TRÓJMIASTO Magdalena Wawrzyniak magda@miastodzieci.pl

– KRAKÓW, ŁÓDŹ, WROCŁAW, ŚLĄSK, POZNAŃ Monika Konieczny monikak@miastodzieci.pl

 

Pamiętaj, że zgłoszenie publikacji w ten sposób może opóźnić publikację!