Weleda
Weleda Baby

Wakacje dla dzieci – Miasto Dzieci poleca

Półkolonie, kolonie, obozy dla dzieci

Kreatywne Wakacje w Hulakula | Warszawa

Zapraszamy na jedyne takie półkolonie w stolicy! W ramach KREATYWNYCH WAKACJI W HULAKULA zapewniamy: opiekę i zajęcia pod okiem doświadczonej i wykwalifikowanej kadry; kameralne grupy; bezpieczne warunki sanitarne; wyżywienie (II śniadanie, obiad, podwieczorek, owoce, woda).
Każdy dzień podczas wakacji w Hulakula to dawka niesamowitych emocji i przeżyć: zabawa na placu zabaw - Hulapark; gra w kręgle; animacje; zabawy sportowe; siatkówka plażowa; kreatywne warsztaty i eksperymenty; turniej gier planszowych; kino dla dzieci; park trampolin.

Zapisy: tel. 22 18 28 009 | placzabaw@hulakula.com.pl

więcej

Półkolonie robotowo

Półkolonia to 5 dni (pon.-pt.) zajęć z robotami lub programowaniem, podczas których uczestnicy mają do wyboru warsztaty o różnej tematyce i poziomie zaawansowania. W ich trakcie dzieci i młodzież doskonalą swoje umiejętności techniczne, a przede wszystkim wyśmienicie się bawią. Do wyboru 4 grupy wiekowe, 8 terminów, 7 tematów półkolonii oraz 2 lokalizacje (ROBOTOWO przy ul. Armii Krajowej 12/u3 oraz ul. Tadeusza Szafrana 5/u1, Kraków). Pełna oferta znajduje się na naszej stornie internetowej.

Zapisy: warsztaty@robotowo.pl
663 890 511 lub 795 800 99


więcej

Wakacyjny kurs rysunku

WAKACYJNY KURS RYSUNKU to świetny sposób na spędzenie kreatywnie czasu przez twoje dziecko. KURS SKIEROWANY jest dla dzieci w wieku 8-13 LAT, które lubią rysować i chciałyby się nauczyć czegoś nowego. W każdej grupie znajdzie się MAKSYMALNIE 6 OSÓB. Kurs rysunku dla dzieci został podzielony na cykle tematyczne, a każdy z nich trwa 5 dni od poniedziałku do piątku w godzinach 9-12. Tematyka kursów: MANGA, MINECRAFT, DINOZAURY, MALARSTWO.

Zapisy: +48 570 950 155 | makoacademypl@gmail.com

więcej

Półkolonie żeglarskie nad Zalewem Zegrzyńskim dla dzieci i młodzieży 7-13 lat

Zapraszamy na prawdopodobnie najlepsze półkolonie żeglarskie nad Zalewem Zegrzyńskim! Oferujemy kameralne grupy, indywidualne podejście, wykwalifikowanych instruktorów, bogaty program sportowy (zajęcia na wodzie i na lądzie) oraz oczywiście wyżywienie, ubezpieczenie i transport na trasie Warszawa – Zalew Zegrzyński – Warszawa (przystanki: Metro Wilanowska, Pałac Kultury, Metro Młociny, Jabłonna). Dzieci na pewno się z nami nudzić a rodzice mogą być spokojni - bezpieczeństwo dzieci jest dla nas kwestią priorytetową.

Zapisy: + 668 678 019 rezerwacje@forsail.pl

więcej

Półkolonie sportowe w Bażantowo Sport Katowice

JUŻ W SPRZEDAŻY! PRZEDSPRZEDAŻ DO 10.06.2022
DWA Programy: TENIS, SPORT OGÓLNOROZWOJOWY
* Aż 30h zajęć sportowych na tydzień, basen codziennie!
* Program sprawdzony przez ponad 4500 dzieci!
* Doświadczenie w organizacji półkolonii 9 lat!
* Wykwalifikowani instruktorzy
* Nadzór Kuratorium Oświaty w Katowicach
* Bezpieczeństwo higieniczne wg wytycznych GIS
* Program realizowany w obiekcie: BAŻANTOWO SPORT
* Obiekt na liście Polskiej Organizacji Turystycznej
"Certyfikat dobrych Praktyk"
* ROZLICZENIE BONEM TURYSTYCZNYM.

Zapisy: 32 3502093 | sport@bazantowo.pl

więcej

Półkolonie letnie z AR.Creative

Trzy warianty tematyczne do wyboru:
1. ROBOTYKA i kosmos: budowane i programowanie, kosmiczne gry planszowe
2. FOTO/VIDEO: tworzenie komiksu, animacji poklatkowej, reportażu, studyjna sesja fotograficzna
3. OFF-LINE, czyli totalne zero elektroniki. Lepienie z gliny, malowanie porcelany, wytwarzanie i dekorowanie magnesów na lodówkę, orgiami oraz gry i zabawy znane starszym pokoleniom.

Zapisy: +48668748552, +48662808600 kontakt@arcreative.pl

więcej

COGITO – najciekawsze kolonie i obozy młodzieżowe

Centrum Kolonii i Obozów COGITO Sp. z o.o. działa na polskim rynku nieprzerwanie od 1998 r. Jako doświadczony organizator turystyki szczegółowo analizujemy potrzeby i zmieniające się trendy w świecie młodych ludzi. Dzięki temu możemy tworzyć i realizować programy dostosowane do potrzeb naszych klientów. Najlepszą nagrodą za włożoną pracę jest dla Nas uśmiech dzieci, a co za tym idzie zadowolenie rodziców 🙂 Dbamy o różnorodność oferty, by wśród naszych propozycji każdy znalazł coś dla siebie i wrócił ze wspaniałymi wspomnieniami 🙂
W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyjątkową propozycję KOLONII Z RODZICAMI - to idealna opcja dla dzieci, które wyjeżdżają na kolonie po raz pierwszy. Ponadto oferty dla najmłodszych posiadają gwarancję aklimatyzacji.

Zapisy: 530 438 909 | biuro@obozy.pl

więcej

Obozy Wakacje Artystyczne

„Wakacje Artystyczne” to 14 dniowe obozy artystyczne (kolonie letnie) dla dzieci i młodzieży w wieku 8-18 lat, organizowane w Tatrach w Zębie koło Zakopanego. Zapraszamy wszystkie osoby, które lubią twórczo spędzać czas. W programie m.in codzienne warsztaty wokalne, teatralne, taneczne, a także filmowe, fotograficzne, plastyczne, dubbingowe i storytelling - w zależności od turnusu. Będzie też wycieczka w góry oraz mnóstwo niezwykłych atrakcji i niespodzianek!

Beata Kurda - 693-421-981 i Wojciech Potaczek - 601-358-583

więcej

Fantastyczne 5-dniowe turnusy Akademii EMT KIDS

Akademia EMT KIDS zaprasza dzieci i młodzież w wieku 7-13 lat na fantastyczne 5-dniowe turnusy w zielonej przestrzeni Nowych Gliwic! Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko spędziło czas bawiąc się i ucząc jednocześnie - w bezpiecznych warunkach, pod okiem doświadczonych opiekunów - wybierz spośród pięciu rodzajów wakacyjnych zajęć zaproponowanych przez Akademię: Zakodowani (Robotyka, Programowanie, Minecraft i Roblox), Akademia Odkrywców, Minecraft Camp, Warsztaty Kreatywne lub Harry Potter – Czary i Magia. Oprócz zajęć edukacyjnych przygotowano również mnóstwo gier i zabaw logiczno-umysłowych i kreatywnych, także na świeżym powietrzu.

Zapisy: +797 705 701 oraz na stronach poszczególnych zajęć kids.emt-systems.pl

więcej

Aktywne Półkolonie w MEDINCUS Active

Półkolonie w MEDINCUS Active to propozycja na kreatywne spędzenie wakacyjnego czasu dla dzieci w wieku 5-13 lat. To aż 9 tygodni wyjątkowych letnich atrakcji, wspaniałej przygody i beztroskiej zabawy z rówieśnikami w zacisznym otoczeniu przyrody zaledwie 20 minut od Centrum Warszawy.

Zapisy: 512 482 202

więcej
258 ocen
4.99
dodaj ocenę
×