Wybierz miasto

Przyjazne dziecku

Nowa kolekcja 5.10.15.

Terapeutyczna – przestrzeń pomocy i rozwoju

Terapeutyczna wywodzi się z powstałej w 2009 roku dzięki zgranemu zespołowi specjalistów Przystani Psychologicznej. Terapeutyczna stworzona została z miłości do psychologii i pasji pomagania ludziom. Te dwie rzeczy, połączone ze sobą, pozwoliły na powstanie miejsca w którym poczucie bezpieczeństwa i ciepła rodzinnego domu spotyka się z profesjonalną pomocą specjalistów. Unikalne na skalę kraju miejsce, które łączy w sobie psychoterapię, warsztaty i kawiarnię w którym znajdziesz to, czego potrzebujesz: wsparcie, pomoc, zrozumienie i odprężenie.
Specjalizujemy się w prowadzeniu Treningów Umiejętności Społecznych oraz Treningów Zastępowania Zachowań Agresywnych. To zajęcia grupowe skierowane do dzieci z diagnozą ZA, ADHD, agresywnych, nieśmiałych, mających trudności w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z rówieśnikami i dorosłymi, przestrzeganiem norm społecznych, adaptacją do nowych sytuacji.
Nasze grupy wiekowe: 4-6, 7-9, 10-12 i 13-15 lat.

Zajęcia mają na celu poprawę funkcjonowania w sytuacjach społecznych poprzez zmianę zachowań nieakceptowanych na pożądane i społecznie akceptowane.

Zapraszamy!

Al. Komisji Edukacji Narodowej 36a lok.u3

ursynow@przystan-psychologiczna.pl

Terapeutyczna – przestrzeń pomocy i rozwoju