Katalog Miasta Dzieci • Miejsca rozrywki dla rodziny

Inca Play park zabaw dla dzieci

Inca Play sala zabaw - atrakcje dla dzieci w Warszawie

Inca Play jest największym centrum rozrywki dla dzieci w Warszawie.

Na powierzchni ponad 1500m2 mieszczą się rozmaite atrakcje dla dzieci w każdym wieku.

Wyróżniają nas przede wszystkim karuzele z wesołego miasteczka: diabelski młyn, skacząca wieża i piracki statek, które posiadamy jako jedyna sala zabaw dla dzieci w Warszawie. Małpi gaj, automaty do gier video i zręcznościowych, interaktywna podłoga z grami o różnym poziomie trudności, labirynt powierzchniowy z panelami zabawowymi, ścianka wspinaczkowa, piłkarzyki, korytarz krzywych luster, rowerki biegowe, strefa malucha z miękkimi zabawkami – wszystkie te atrakcje czekają na was w najatrakcyjniejszym centrum zabaw dla dzieci w Warszawie.

W Inca Play zorganizujecie też niepowtarzalne przyjęcie urodzinowe dla swojego dziecka.

To najbardziej urozmaicona pod względem oferty i rozrywki sala zabaw dla dzieci w Warszawie przez co wszyscy goście znajdują u nas coś dla siebie. Inca Play to rozrywka na najwyższym poziomie!”

inca play urodziny dla dzieci w Warszawie

Al. Jerozolimskie 179
C.H. Blue City, (poziom +4)

info@incaplay.pl

Inca Play park zabaw dla dzieci

nie
11.02.2018
Karnawał w Inca Play!

Karnawał w Inca Play!

Zapraszamy na najlepszą imprezę karnawałową w Warszawie! W Inca Play czekają na Was niesamowite atrakcje, animacje taneczne, malowanie twarzy, konkursy z nagrodami i wiele innych!

czw-pt
04.01-26.01.2018
Zima w mieście w Inca Play 2018, atrakcje dla dzieci w Warszawie
Ferie, Zima w mieście

Zima w mieście w Inca Play

W ramach akcji FERIE W INCA PLAY dla wszystkich grup zorganizowanych przygotowaliśmy  specjalną cenę 10zł/dziecko. Grupa musi liczyć co najmniej 15 osób.  Każda grupa musi dokonać rezerwacji najpóźniej do piątku każdego poprzedzającego tygodnia. Zabawa trwa dwie godziny, (w godzinach 11:00-15:00) opiekunowie bawią się i otrzymują dowolną kawę gratis. Istnieje możliwość dołączenia do wizyty animacji  lub […]

09.12.2017
Mikołajki w Inca Play

Mikołajki w Inca Play

Największa sala zabaw w Warszawie Inca Play zaprasza na najlepsze Mikołajki w mieście! Już 9 grudnia czekają na Was niesamowite atrakcje: dekorowanie pierników, kartek świątecznych oraz ozdób choinkowych!  W tym dniu odwiedzi nas także Święty Mikołaj! 🙂  Inca Play zaprasza w godzinach 14:00-18:00 na niezapomnianą zabawę!

18.11.2017
andrzejki 2017 - warsztaty taneczne i wszystko na temat tańca dla dzieci. rtaniec

Taneczny Dzień w Inca Play

Już w najbliższą sobotę  18 listopada Inca Play przywita gości tanecznym krokiem! Doświadczeni instruktorzy  z Egurrola Dance Studio poprowadzą warsztaty z hip hopu oraz tańca nowoczesnego! Będziecie mieli okazję, aby zobaczyć czego uczą się podopieczni Agustina Egurroli i zatańczyć razem z nimi!

wt-nie
07.11-31.12.2017
kawiarnia Inca Play- atrakcje dla dzieci i rodziców Warszawa 2017

Kawiarnia Inca Cafe w sali zabaw Inca Play

Mieszkasz lub pracujesz w okolicach Blue City? Zdarza Ci się wyjść z domu bez śniadania? Doskonale to rozumiemy! Kawiarnia Inca Cafe, zlokalizowana na 4. piętrze CH Blue City zaprasza wszystkich spragnionych na pyszne i zdrowe śniadania! Masz ochotę na jajecznicę, omleta, pożywne frankfurterki?

28.10.2017
halloween w Inca Play

Halloween w sali zabaw Inca Play

W sobotę 28.10 w sali zabaw dla dzieci Inca Play odbędzie się impreza dla zwolenników strasznych przebrań i strachu! Halloween to zwyczaj, który do Polski przywędrował z Zachodu i z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. Ci którzy się przebiorą otrzymają rabat na bilety na całodniową zabawę! Świetna zabawa gwarantowana! Nie może Was tam zabraknąć .

nie-wt
01.10-31.10.2017
skacząca wieża inca play październik Warszawa atrakcje dla dzieci

Październik 2017 w Inca Play

Październik to bez wątpienia czas, w którym jesienna, deszczowa aura nie napawa optymizmem. Z propozycją fantastycznych atrakcji i spędzenia radosnych chwil dla dzieci i całych Rodzin wychodzi naprzeciw Sala Zabaw Inca Play w Warszawie.

pt-nie
30.01-22.02.2015
Luty w Inca Play

Luty w Inca Play

Beztroskie ferie dobiegają końca i dzieci szykują się na rozpoczęcie kolejnego semestru. Dla Inca Play jednak ten czas był niezwykle pracowity. Już z początkiem Lutego, odwiedzając nas, zauważycie ogromne zmiany jakie przyniósł kolejny etap przebudowy „Tajemniczego Ogrodu”. To jednak nie koniec wrażeń jakie czekają na Was w tym miesiącu! Nasze animatorki jak zwykle nie zawiodły, przygotowując dla dzieciaków moc niezwykłych atrakcji.

pt
31.10.2014
Halloween 2014 w Inca Play

Halloween 2014 w Inca Play

Już niebawem, zgodnie z tradycją, przeniesiemy Was do krainy Halloweenowych upiorów, które pokażą Wam atrakcje nie z tego świata!
W piątek 31 października porwiemy Was do pełnej grozy krainy duchów i straszydeł! Rozpoczniemy przygotowania do sobotniej imprezy Halloween, które nie tylko dzieciom pomogą poczuć klimat upiornej zabawy! Poznacie sekrety zjaw i straszydeł i może nawet uda wam się z nimi zaprzyjaźnić!

pon-pon
11.08-18.08.2014
Remont Inca Play

Remont Inca Play

Przez wzgląd na prace remontowe związane z letnią przebudową Inca Play, między 11 a 18 sierpnia sala główna placu zabaw będzie całkowicie odłączona z użytku. W podanych dniach aktywne będą strefy zewnętrzne Inca Play: kolorowy labirynt przygód i strefa sensoryczna wraz z wypoczynkową, a cena biletu obniży się do 15zł/dziecko w dni powszednie i 20zł/dziecko w weekend.