Magdalena Gumieniuk-Wawrzyniak

Warsztaty i zajęcia

wrocaw-3676520_1920

Wakacyjne poranki z Panoramą Racławicką

Po krótkim wstępie w Małej Rotundzie uczestnicy spotkania udadzą się na platformę widokową, by obejrzeć dzieło Jana Styki i Wojciecha Kossaka. Dowiedzą się, kto jeszcze brał udział w tworzeniu obrazu, jak artyści podzielili się pracą i ile czasu im ona zajęła. Nauczą się też, jak oglądać wyjątkowy obraz jakim jest panorama. Dowiedzą się ponadto, co to jest sztafaż i z czego jest zrobiony.

Warsztaty i zajęcia

piknik centrum kultury agora

STOP! Dżungla- piknik teatralny dla dzieci

W ramach Święta Wrocławia zapraszamy na kreatywne warsztaty inspirowane kultową powieścią Rudyarda Kiplinga „Księga Dżungli”.🐒🐘🐍 Podczas wspólnej twórczej zabawy dzieci wykonają maski i kostiumy egzotycznych zwierząt oraz scenografię imitującą magiczny świat dżungli, aby w efekcie końcowym przedstawić swoją wizję postaci w improwizowanych scenkach teatralnych. Całość dopełnią warsztaty muzyczne, podczas których uczestnicy nauczą się podstaw rytmu […]

Warsztaty i zajęcia

balls-3857761_1920

Konstruując przestrzeń. Pejzaże z brył i figur – wakacyjnie w Muzeum Narodowym

Światy malarskie Ottona Muellera i zaprzyjaźnionych z nim twórców to alternatywne wobec rzeczywistości obszary deformacji przestrzeni, obiektów trójwymiarowych, w tym architektury oraz ludzkich postaci. Uczestnicy warsztatów spróbują przeniknąć w te dziwne wymiary, budując własne kompozycje ze zniekształconych brył, wśród których pojawiać się będą osobliwe figury ludzi i zwierząt. Niezwykła przygoda gwarantowana!

Warsztaty i zajęcia

warsztaty ceramiczne Wrocław 2019

Otwarte warsztaty ceramiczne w Arsenale Miejskim

Otwarte warsztaty ceramiczne towarzyszące imprezie Ludzie Ognia – epoka żelaza na żywo w Arsenale Miejskim – festyn. 15 i 16 czerwca 13.00-16.00 Dziedziniec Arsenału ul. Cieszyńskiego 9 WSTĘP WOLNY! Otwarte warsztaty ceramiczne przeznaczone dla dzieci z każdej grupy wiekowej. Dzieci będą tworzyły prace inspirowane zabytkami archeologicznymi (miseczki , czerpaki, przęśliki…) lub to co podpowie im […]

Warsztaty i zajęcia

Atrakcje dla dzieci i rodzin Wrocław 2019 - festyn Ludzie ognia

Ludzie Ognia – epoka żelaza na żywo w Arsenale Miejskim – festyn

Z okazji Święta Wrocławia zapraszamy na festyn archeologiczny (już IV edycja) ukazujący starożytne rzemiosła, które wykorzystywały siłę OGNIA. Jednym z nich będzie produkcja żelaza z rudy w piecu dymarskim wzorowanym na urządzeniach sprzed 2000 lat. Ujarzmianiu żywiołu towarzyszyć będą rzymscy legioniści i barbarzyńscy Hariowie, przy czym stosunki między nimi nie raz ulegną ZAOGNIENIU! W finale […]

Warsztaty i zajęcia

Cyrkopole w Famie - atrakcje dla dzieci we Wrocławiu

Cyrkowy Plac Zabaw

Na Cyrkopole zapraszamy wszystkie dzieci! Z myślą o małych i dużych oraz wszystkich gotowych na cyrkowe przygody przygotowaliśmy Cyrkowy Plac Zabaw.

Wakacje, Lato w mieście

letnia akademia sztuki Wrocław 2019 lato w mieście

Letnia Akademia Sztuki MDK Krzyki

Podróże dają szczęście. Chcesz być szczęśliwy? To bądź. Otwórz swój umysł na nowości. Nic tak nie rozbudza wyobraźni, jak podróżowanie. Nowe miejsca, nowe doświadczenia, nowe przyjaźnie sprawiają, że stajemy się bardziej otwarci. Uruchom kreatywne myślenie!ZAPISZ SIĘ I WEŹ UDZIAŁ W WAKACYJNEJ MDK-owej PRZYGODZIE!

Plenerowe

Dzień Dziecka 2019 Wrocław Ogród Staromiejski

Festyn “Dzieci dzieciom” w Parku Południowym

Zapraszamy całe rodziny na festyn w Parku Południowym. W programie m.in.: występy wokalne, taneczne, muzyczne oraz kabaretowe dzieci i młodzieży z Młodzieżowego Domu Kultury Wrocław-Krzyki, warsztaty plastyczne i modelarskie, rozgrywki szachowe oraz wiele innych atrakcji. Miejsce: – Scena i plac przy pomniku Fryderyka Chopina – Scena ESK i polana Kiedy: 16 czerwca 2018 godz. 11:00 […]

Dzień Dziecka 2019

Dzień Dziecka Wrocław 2019

Miesiąc Rodziny: Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to okazja, by każdy obudził drzemiące w nim dziecko. Jednak najważniejszymi osobami tego dnia są oczywiście dzieci. I to z myślą o nich na 1 czerwca przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji na Wyspie Słodowej. W końcu trwa Miesiąc Rodziny!

Dzień Dziecka 2019

Dzień Dziecka 2019 Wrocłąw Muzeum Narodowe

Dziecko w Muzeum w Muzeum Narodowym

1.06, g. 12:00 Spacer interaktywny dla dzieci i dorosłych z okazji Dnia Dziecka poprowadzi Grzegorz Wojturski. W miłej atmosferze wspólnie prześledzimy w galeriach Muzeum Narodowego we Wrocławiu temat dziecka w sztuce od średniowiecza po początek XX wieku. Uczestnicy będą też mieli okazję wziąć udział w prostym quizie związanym z tematem spaceru. Wstęp wolny.