Warsztaty i zajęcia

Trening Umiejętności Społecznych wakacyjny etapy - warsztaty dla dzieci atrakcje Warszawa 2019

Trening umiejętności społecznych- zapisy na II semestr

Trening umiejętności społecznych to program przeznaczony dla dzieci z trudnościami w nawiązywaniu kontaktów społecznych (m.in. dla dzieci nieśmiałych, wycofanych społecznie, z trudnościami w nawiązywaniu prawidłowych relacji rówieśniczych, z panowaniem nad złością „nielubianych” przez kolegów).

Warsztaty i zajęcia

Opera na start_Opera Baltycka_fot. K. Mystkowski, KFP_020

Opera na start – zajęcia dla najmłodszych

OPERA NA START to zajęcia muzyczno-ruchowe dla najmłodszych! Dzieci wraz z rodzicami uczestniczą w zabawach, podczas których kreatywnie spędzają czas i mogą czerpać inspirację do dalszych muzycznych przygód. Zajęcia prowadzą artyści Chóru, Orkiestry, Baletu oraz soliści współpracujący z Operą Bałtycką!

Ferie, Zima w mieście

pakiet_ferie_2018_grafika

Ferie zimowe 2018 na nartach

Czy wiesz, że w Dwóch Dolinach panuje specjalny mikroklimat? Tam zawsze jest bardziej zimowo: więcej śniegu, więcej mrozu, więcej narciarskiego szczęścia i dziecięcej radości! Wykorzystaj zimę na maksa!

Plenerowe

zabytkowy tramwaj gdansk Urząd Miasta

Halloween w zabytkowym tramwaju

We wtorek, 31 października, po zmroku, na gdańskie tory wyjedzie tramwaj halloweenowy. Na pokładzie zabytkowego Ringa gwarantujemy dreszczyk emocji, motorniczego Drakulę, pajęczyny i duchy. Pasażerowie, którzy zdecydują się na halooweenowe przebrania mają szansę na strrrasznie słodkie niespodzianki.

Dla rodziców

pozwolić czy zabronić Makaraka

Pozwolić, czy zabronić – jak mądrze stawiać dziecku granice ?

Serdecznie zapraszamy na kolejny warsztat dla rodziców „Pozwolić, czy zabronić – jak mądrze stawiać dziecku granice ?” Dla poczucia bezpieczeństwa dzieci potrzebują ustalenia zasad, które obowiązują w ich otoczeniu. Dzięki stawianiu granic świat staje się dla dziecka bezpieczny i przewidywalny. Najbliższe warsztaty mają na celu pomóc rodzicom w ustalaniu zasad i wyznaczaniu granic swoim dzieciom.  […]

Warsztaty i zajęcia

Joaga z dziećmi Warszawa

Joga dla kobiet z dziećmi

Idealne zajęcia, jeśli bardzo chciałabyś wybrać się na jogę, ale nie masz z kim zostawić dziecka (do 4 lat). Odpowiednio skrócone do godziny zegarowej, aby nie były zbyt dużym wyzwaniem dla maleństwa.

Dla rodziców

kluby rodzica Gdynia

Kluby rodzica – jak to się robi?

Chciałbyś założyć klub rodzica i nie wiesz, jak to zrobić? A może już działasz w tej dziedzinie i chciałbyś się rozwinąć, poznać nowych ludzi? Gdynia Rodzinna oraz Fundacja Mamy z Morza zapraszają do udziału w projekcie Dystrybutornia Pomysłów 2.0. – Silne Kluby Rodzica.