Dla rodziców

Salsa w chustach LAboratorium Innowacji Społecznych Gdynia - warsztaty i atrakcje dla rodziców Gdynia 2018

Wstęp do salsy w chustach

Na warsztacie uczymy się wiązania chust. Jest to działanie skierowane do rodziców chcących wziąć udział w zajęciach Salsa w chustach (zajęcia „Salsa w chustach” odbywają się bezpośrednio po „Wstępie do salsy” – obowiązują oddzielne zapisy!). 

Plenerowe

Sprzatanie świata - Gdańsk plaże atrakcje dla dzieci 2018 Trójmiasto

Gdańskie Sprzątanie Świata

Gdańskie „Sprzątanie Świata” zmierza w stronę plaż. Dołącz do akcji już w najbliższy piątek. W piątek 14 września odbędzie się w gdańsku kolejna edycja „Sprzątania…”. Tym razem dedykowana plażom i pasowi Nadmorskiemu – od Jelitkowa do Wyspy Sobieszewskiej.

Plenerowe

Gra miejska w Gdańsku - atrakcje dla dzieci Trójmiasto Gdańsk 2018

Gra miejska – Król jedzie!

Muzeum Gdańska organizuje kolejną grę osadzoną w realiach przeznaczoną dla gdańszczan towarzyszącą wystawie czasowej „Król jedzie!”.Na uczestników czekają zagadki i łamigłówki związane z przybyciem do miasta króla Jana II Sobieskiego, Zabawa rozpocznie się 15 września 2018 r. O godz. 11:00 na dziedzińcu wewnętrznym Ratusza Głównego miasta.

Warsztaty i zajęcia

Warsztaty Dolnosląskie - warsztaty rodzinne dla dzieci i rodziców - Wrocław 2018

Rodzinna podróż przez dolnośląskie krajobrazy

Podczas warsztatów zapoznamy się z sylwetką wybitnej, wrocławskiej malarki – Gertrud Staats i jej ulubioną tematyką: pejzażem oraz martwą naturą. Motywem przewodnim zajęć będą podróże przez Dolny Śląsk. Czym charakteryzuje się dolnośląski krajobraz? Jakie zwierzęta i rośliny kojarzymy z naszym regionem? Na te i inne pytania odpowiemy w części warsztatowej podczas rozwiązywania zagadek z kart gry.

Plenerowe

święto ulicy św ducha Fundacja GDańśka - atrakcje dla dzieci i młodzieży Gdańsk

Święto ulicy Św. Ducha w Gdańsku

W programie atrakcje dla dzieci, wykłady, spacery i koncerty. Wszystko to w otoczeniu nowo wyremontowanej ulicy i scenografii pięknych
tradycyjnych gdańskich przedproży i kamienic.

Warsztaty i zajęcia

atrakcje dla dzieci Trójmiasto Gdynia 2018 - warsztaty w muzeum

Pokład: Sensoryczny pamiętnik z wakacji – warsztaty dla dzieci

Nadchodzi czas jesiennej słoty, długich wieczorów w domowym zaciszu, rozmyślań i wspomnień o przygodach minionego lata. Co nowego i ciekawego odkryłeś w Gdyni? Może pierwszy raz kąpałeś się w morzu i widziałeś meduzy? Być może odwiedziłeś Muzeum Miasta Gdyni? A może spacerowałeś uliczkami Kamiennej Góry? Razem stworzymy sensoryczny pamiętnik – książkę z Twoimi wspomnieniami i […]

Warsztaty i zajęcia

Zwierzęta animacja

Niedzielne Poranki we WRO

Trzy, dwa, jeden – start! Powakacyjne spotkania z animacją – tą na ekranie i tą w ramach zajęć – czas zacząć! W najbliższą niedzielę znów czekamy na Was ze świetnym programem, warsztatami i niespodzianką – zaskakującą instalacją interaktywną.

Atrakcje dla dzieci Gdynia Trójmaisto 2018 - botaniczne niedziele w Marszewie

Ogrodowe Niedziele w Marszewie

Ogrodowe Niedziele to wydarzenia dedykowane indywidualnym odwiedzającym. Co tydzień do końca września, w godzinach 10:00-16:00 można zwiedzać Ogród oraz wziąć udział w warsztatach i prelekcjach prowadzonych przez specjalistów z różnych dziedzin (leśnictwo, botanika, ornitologia, puszczaństwo, snycerstwo, rymarstwo i in.).

Plenerowe

Festyn otwarcia boiska gdynia - atrakcje dla dziec 2018

Festyn z okazji otwarcia nowego kompleksu sportowego w VI LO

Festyn rodzinno-sportowy rozpocznie się punktualnie o 10:00. Przez cztery godziny jego trwania uczestnicy z pewnością nie będą mogli narzekać na monotonię. Bogata oferta przewiduje całą gamę atrakcji, która rozrusza nawet największych sceptyków aktywności fizycznej.

Inne

zumba dla dzieci Gdynia - atrakcje dla dzieci 2108 Gdynia

Zumba dla dzieci – Gdyńskie Poruszenie

Zajęcia dla wszystkich dzieci które lubią dobra zabawę i taniec. Układy opracowane specjalnie dla młodszych uczestników poprawiają kondycję fizyczną, koordynację ruchową oraz pozytywnie wpływają na ćwiczenie pamięci. 

Warsztaty i zajęcia

atrakcje dla dzieci Wrocław 2018 - warsztaty dla dzieci i rodziców - zabawy z czasów dzieciństwa

Bolek i Lolek na podwórkowym trzepaku – warsztaty rodzinne

Podczas wrześniowych warsztatów rodzinnych przeniesiemy się do czasów dzieciństwa naszych rodziców. Poznamy gry, w które bawiono się na polskich podwórkach. Wspólnie zagramy w klasy i poskaczemy w gumę. Obejrzymy kultowe dobranocki i posłuchamy muzyki z młodości naszych dziadków. A na koniec zajęć zainspirowani programami dla dzieci stworzymy swój domowy teatrzyk. Zapraszamy w niezwykłą podróż w czasie, w której przewodnikami będą nasi ukochani rodzice i dziadkowie.

Warsztaty i zajęcia

Rowerowy Gdańsk 2018 - atrakcje dla dzieci i rodziców w Gdańsku w Trójmieście, pikniki , warsztaty spotkania, zabawy

Europejski Tydzień Mobilności w Gdańsku

Aktywnie podczas Europejskiego Tygodnia Mobilności. Zapisz się na rowerowe wycieczki po Gdańsku. Pod hasłem „Przesiadaj się i jedź” w dniach 15-22 września w Gdańsku odbędzie się kolejna edycja Europejskiego Tygodnia Mobilności. Zachęcamy do udziału w wydarzeniach i wycieczkach inspirowanych mobilnością oraz rodzinnych piknikach.

Warsztaty i zajęcia

warsztaty dla szkówł we Wrocławiu atrakcje dla dzieci Wrocław 2018

Każdy inny, wszyscy równi – zajęcia edukacyjne w EkoCentrum Wrocław

Nasze telefony, ubrania i żywność mogą podróżować bez przeszkód po całym świecie. Granice zamykane są przed ludźmi. Zarówno te państwowe, jak i mentalne, którymi oddzielamy się od Innych. W ich utrzymaniu pomagają producenci naszych rzeczy, media i politycy. Dzięki nim nie musimy myśleć, skąd pochodzą minerały w naszych telefonach, kto i w jakich warunkach wyprodukował nasze ubrania i żywność, ani dlaczego mieszkańcy odległych krajów uciekają ze swoich domów z narażeniem zdrowia i życia. Warsztaty Każdy Inny, Wszyscy Równi są zaproszeniem do przekraczania mentalnych granic – murów złożonych ze stereotypów i uprzedzeń.