UD

Zuzia na nartach. Recenzja książki dla dzieci

Zuzia na nartach opinie o książce dla dzieci
📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑
Zuzia to tytułowa bohaterka serii książek stworzonej przez Annę Potyrę. Niedawno miała premierę kolejna część przygód tej sympatycznej dziewczynki.

Tematyka Zuzi na nartach wpisuje się doskonale w nadchodzącą porę roku i rozpoczęcie sezonu narciarskiego. Dziewczynka wspólnie z najbliższymi jedzie w góry. Tam pod czujnym okiem trenera uczy się jeździć na nartach. Zuzia marzy o zdobyciu Pucharu Debiutanta, który jest główną nagrodą w konkursie dla początkujących narciarzy. Wypoczynek rodziny przerywa nagłe zniknięcie Zuzi. Okazuje się, że to sprawka rozzłoszczonego skrzata górskiego, któremu narciarze stale zakłócają spokój. Na ratunek dziewczynce ruszają Dobre Wróżki. Czy zdołają ją odnaleźć? Jak skończy się ta historia? Zapraszam do lektury.

Książka została pięknie wydana.

Zuzia na nartach recenzja książki

Okładka jest rewelacyjna, gruba, porządna, pokryta wybiórczym lakierem. Do tego wyjątkowa ilustracja, która wyszła spod ręki Agnieszki Filipowskiej. Rysunki mają intensywne kolory, są ciekawe, wspaniale obrazują treść książki. Ogląda się je z prawdziwą przyjemnością.

Zuzia na nartach to urocza, prosta historia, którą przyjemnie będzie się czytało, siedząc pod kocem i pijąc gorące kakao. Spodoba się szczególnie tym, którzy lubią czary i magię. Propozycja ta nada się dla dzieci już od trzeciego roku życia.

Monika Górka

Zuzia na nartach
Anna Potyra
Wydawnictwo Skrzat 2019
Format: 210×240 mm
Objętość: 84 str.
Oprawa: twarda

815 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent