Park linowy we Władysławowie

park-linowy-we-wladyslawowie

Pogoda nad Bałtykiem, jak wiadomo, jest mieszana. Czasem słonko, czasem deszcz, a jeszcze częściej wiatr, który uniemożliwia plażowanie. Co wówczas robić? Tegoroczny urlop nad morzem spędzaliśmy we Władysławowie, a tuż obok naszego ośrodka był park linowy.

Mój pięcioletni synek najpierw poszedł na trasę "zieloną", czyli najłatwiejszą, ale już przy następnej wizycie zażyczył sobie trasę "żółtą". Na wyższej wysokości, z różnymi dość trudnymi przejściami i zjazdami… tak więc i ja, jako dzielna mama, wybrałam się z nim, aby wspólnie zmierzyć się z tym wyzwaniem. Tata dopingował nas z dołu, a do tego fotografował nasze wyczyny. Trasa dostarczyła nam wiele emocji, wspólne zmagania z przeszkodami okazały się świetną zabawą, a wspomnienia i żarty na temat naszej wyprawy umilały nam resztę pobytu! Dostępne są też trasy trudniejsze, "czerwona", "niebieska” i "różowa". Przed wyjściem na trasę jest się wyposażonym w zabezpieczające pasy i kaski, a także przechodzi się przeszkolenie. Instruktorzy cały czas obserwują trasy z dołu, udzielając w razie potrzeby wskazówek i rad.

Zabawa w parku linowym jest szczególnie atrakcyjną formą rozrywki na świeżym powietrzu, dającą wiele satysfakcji z pokonywanych przeszkód, a także świetnym sposobem na wspólne rodzinne spędzenie czasu.

Władysławowo, ul. Żeromskiego 37, park linowy "Tarzan Park", www.tarzanpark.pl
Ceny biletów (2011 r.) 10 – 30 zł., trasa "żółta" cena 20 zł.

Opis atrakcji przysłała Pani Magdalena Turczyńska, Laureatka drugiej edycji Wakacyjnego Konkursu Miasta Dzieci. Autorka otrzymuje upominek:)

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent