Jaskinia Solna Almonis

Jaskinia Solna Almonis

Zbliżenie ściany solnej we wnętrzu Jaskini Solnej Almonis w Warszawie
Działanie jaskini solnej polega na wytwarzaniu  i utrzymywaniu odpowiedniego mikroklimatu, który wywiera pozytywny wpływ na pobudzanie sił obronnych organizmu, wzmacnia odporność. Inhalacja w jaskini jest powrotem do naturalnych metod leczenia.

Bajkowe wnętrze, relaksacyjna muzyka oraz świeże powietrze działają niezwykle kojąco na nasz umysł i ciało.

Kurują się u nas nie tylko dorośli, ale przede wszystkim dzieci. Dla dzieci seans w jaskini solnej wiąże się ze wspaniałą zabawą w solnej piaskownicy oraz pozytywnym wpływem na ich zdrowie.

Mikroklimat jaskini solnej poprawia kondycję i wspomaga leczenie schorzeń nie tylko układu oddechowego, ale też dermatologicznych, układu pokarmowego, układu krążenia, układu nerwowego.

U nas możesz również nabyć specjalną sól i solankę, której szerokie zastosowanie (kąpiele zdrowotne, inhalacje, rozpylanie za pomocą nawilżacza) jeszcze bardziej wzmacniają działanie jaskini solnej.

 

Jaskinia Solna Almonis w Warszawie - wnętrze komnaty solnej

Przy jaskini działają gabinety masażu. Oprócz masaży klasycznych i leczniczych proponujemy również masaże polinezyjskie, gorącymi kamieniami czy tybetańskie. Nasze masażystki wykonują również zabiegi wspomagające odchudzanie, masaże twarzy z wykorzystaniem preparatów liftingujących, regenerujących itp. Dzięki masażom i zabiegom poczujesz się głęboko zrelaksowany, Twoja skóra nabierze zdrowego wyglądu, a Twój umysł lekkości i siły do życia.

Jeżeli szukacie Państwo prezentu na życzenie przygotujemy specjalne imienne zaproszenie np. na masaż czy seans w jaskini solnej. Ciekawym prezentem może być także niepowtarzalna lampa solna, świecznik, naturalny kosmetyk czy srebrny drobiazg z naszej mini galerii biżuterii.

 

Jaskinia Solna Almonis

Warszawa – Tarchomin, ul. Światowida 47 lokal 16

tel.: 497 78 84, 424 99 99

www: jaskinia-almonis.pl

email: info@almonis.pl

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie