Jaskinia Solna Almonis

Zbliżenie ściany solnej we wnętrzu Jaskini Solnej Almonis w Warszawie

Jaskinia solna miejscem, gdzie podczas seansu wdychasz czyste, zjonizowane powietrze bogate m.in. w takie pierwiastki jak jod, magnez, żelazo, wapń czy miedź.

Działanie jaskini solnej polega na wytwarzaniu  i utrzymywaniu odpowiedniego mikroklimatu, który wywiera pozytywny wpływ na pobudzanie sił obronnych organizmu, wzmacnia odporność. Inhalacja w jaskini jest powrotem do naturalnych metod leczenia.

Bajkowe wnętrze, relaksacyjna muzyka oraz świeże powietrze działają niezwykle kojąco na nasz umysł i ciało.

Kurują się u nas nie tylko dorośli, ale przede wszystkim dzieci. Dla dzieci seans w jaskini solnej wiąże się ze wspaniałą zabawą w solnej piaskownicy oraz pozytywnym wpływem na ich zdrowie.

Mikroklimat jaskini solnej poprawia kondycję i wspomaga leczenie schorzeń nie tylko układu oddechowego, ale też dermatologicznych, układu pokarmowego, układu krążenia, układu nerwowego.

U nas możesz również nabyć specjalną sól i solankę, której szerokie zastosowanie (kąpiele zdrowotne, inhalacje, rozpylanie za pomocą nawilżacza) jeszcze bardziej wzmacniają działanie jaskini solnej.

 

Jaskinia Solna Almonis w Warszawie - wnętrze komnaty solnej

Przy jaskini działają gabinety masażu. Oprócz masaży klasycznych i leczniczych proponujemy również masaże polinezyjskie, gorącymi kamieniami czy tybetańskie. Nasze masażystki wykonują również zabiegi wspomagające odchudzanie, masaże twarzy z wykorzystaniem preparatów liftingujących, regenerujących itp. Dzięki masażom i zabiegom poczujesz się głęboko zrelaksowany, Twoja skóra nabierze zdrowego wyglądu, a Twój umysł lekkości i siły do życia.

Jeżeli szukacie Państwo prezentu na życzenie przygotujemy specjalne imienne zaproszenie np. na masaż czy seans w jaskini solnej. Ciekawym prezentem może być także niepowtarzalna lampa solna, świecznik, naturalny kosmetyk czy srebrny drobiazg z naszej mini galerii biżuterii.

 

Jaskinia Solna Almonis

Warszawa – Tarchomin, ul. Światowida 47 lokal 16

tel.: 497 78 84, 424 99 99

www: jaskinia-almonis.pl

email: info@almonis.plZobacz także

1/6

10 miejsc w Trójmieście i okolicach, w których można spotkać zwierzęta

miejsca ze zwierzakami Trójmiasto, atrakcje dla dzieci

10 miejsc w Trójmieście i okolicach, w których można spotkać zwierzęta

zobacz

Wychowujesz młodego miłośnika zwierząt? W takim razie koniecznie musisz być na bieżąco z miejscami gdzie Twój maluch może spotkać czworonogi, skrzydlaki czy cokolwiek uwielbia. Interakcja z zwierzętami jest bardzo ważna w okresie dzieciństwa oraz w późniejszych latach, ale oczywiście nie zawsze jest szansa by dziecko miało styczność z nimi w domu. Bywa też, że te [...]

2/6

10 miejsc we Wrocławiu, gdzie można zobaczyć/spotkać się ze zwierzętami

Miejsca ze zwierzętami we Wrocławiu atrakcje dla dzieci

10 miejsc we Wrocławiu, gdzie można zobaczyć/spotkać się ze zwierzętami

zobacz

Dzieci kochają zwierzęta! Spotkania ze zwierzakami uczą wrażliwości, empatii, śmiałości, poczucia odpowiedzialności i nawiązywania kontaktów, co potem przekłada się i na kontakty z rówieśnikami. Nie w każdym domu mieszka zwierzę i nie wszystkie dzieci mają możliwość codziennych spotkań z nimi. Warto więc zadbać o te kontakty choć od czasu do czasu. Jeśli nie mamy babci [...]

3/6

10 pomysłów na rodzinne wycieczki w okolice Trójmiasta

wycieczki z dziećmi okolice Trójmiasta, rodzinne atrakcje

10 pomysłów na rodzinne wycieczki w okolice Trójmiasta

zobacz

Twoje dziecko bawiło się już w każdym parku rozrywki w całym Trójmieście? Odwiedziło każdy plac zabaw czy boisko? I to już parę razy, a Ty nie wiesz co dalej? Najwyższy czas na wyjazd za miasto. Takie wycieczki są niesamowicie interesujące, często stanowią wspaniałą okazję do odrobiny wytchnienia. No tak, ale przecież praca, szkoła, przedszkole... , [...]

4/6

10 pomysłów na super atrakcje dla dzieci we Wrocławiu

atrakcje dla dzieci we Wrocławiu

10 pomysłów na super atrakcje dla dzieci we Wrocławiu

zobacz

Zastanawiasz się jak zorganizować dziecku czas we Wrocławiu? Jak pobudzić ich wyobraźnię i kreatywność, spędzając czas na jednoczesnej nauce i zabawie? Wrocław to miasto idealne dla dzieci! Oferuje wiele bardzo ciekawych atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i tych trochę starszych. A gdzie udać się z dzieckiem we Wrocławiu oprócz słynnego ogrodu zoologicznego? Zobacz nasze pomysły! [...]

5/6

15 najlepszych placów zabaw w Warszawie

plac zabaw Młociny

15 najlepszych placów zabaw w Warszawie

zobacz

Oto najfajniejsze, naszym zdaniem, place zabaw w Warszawie. Ciekawe czy zgadzacie się z nami i czy znajdziecie na naszej liście swoje ulubione place zabaw.

6/6

15 pomysłów na całodniowe wycieczki w okolicach Wrocławia

Wyjazdy za maisto z dziećmi Wrocław, atrakcje dla dzieci

15 pomysłów na całodniowe wycieczki w okolicach Wrocławia

zobacz

Słoneczna niedziela czy długi weekend w mieście nie nastrajają optymistycznie. Dzieci roznosi energia, a i rodzice chętnie wyrwaliby się z zapachu spalin i hałasu. Krótki wypad w góry czy nad morze brzmi kusząco, ale przecież w poniedziałek trzeba być w pracy, a domowy budżet może nie podołać opłatom za przejazd, hotel i dodatkowe atrakcje. Jaka [...]