UD

Nauka alfabetu przez zabawę – kolorowanki z ukrytymi literkami dla dzieci

ukryte literki
📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑
Poznanie wszystkich literek alfabetu przez dziecko to wstęp do nauki czytania i pisania. Jednakże nauka alfabetu to nie tylko milowy krok w edukacji, lecz również niemałe wyzwanie dla naszych pociech, które zaczynają poznawać literki już w przedszkolu.

Tymczasem nauka literek dla dzieci może być naprawdę przyjemnością i dobrą zabawą! A przecież wiadomo, że najlepiej uczyć się podczas zabawy – na przykład pomysłowe zagadki czy kolorowanki pomogą dziecku dobrze poznać litery i ich kształty.

Przekonajcie się o tym i Wy!  My Wam w tym pomożemy –  zamieściliśmy tutaj kolorowanki z ukrytymi literkami dla dziewczynek i chłopców, które pomogą w nauce identyfikacji liter. Wystarczy pobrać bezpłatny szablon edukacyjny z konkretną literą i go wydrukować. Zadaniem dziecka jest znalezienie wszystkich małych oraz wielkich znaków tej literki i  ich pokolorowanie!

Zatem korzystajcie – pobierajcie kolorowanki z literkami i uczcie się alfabetu podczas zabawy! Powodzenia!

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

Więcej edukacyjnych zabaw z literkami alfabetu znajdziesz TU

430 ocen
4.95
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent