KOLOROWANKI: Alfabet

Kolorowanki z literkami pomogą dziecku opanować alfabet, dobrze poznać litery i ich kształty. Wydrukujcie kolorowanki z literkami i uczcie się podczas zabawy. Edukacyjne malowanki online z literami, cyframi, znakami drogowymi instrumentami muzycznymi, herbami miast, flagami państw. My wiemy, że najlepiej uczyć się podczas zabawy. Przekonajcie się i Wy!


Truskawkowe ciastko owocowa wykreślanka zabawy do druku dla dzieci
Labirynty, łamigłówki

Truskawkowe ciastko – owocowa wykreślanka

Literowa wykreślanka z bohaterkami bajki Truskawkowe ciastko. Znajdź w pionie i poziomie imiona bohaterek i rozwijaj percepcję wzrokową oraz ćwicz koncentrację! Zabawy do druku umilą dzieciom długie wieczory i weekendowe przedpołudnia. Zapraszamy! Książki i magazyny pełne zabaw dostępne na www.ksiazeczkibajeczki.pl!

Zabawy ze Świnką Peppą do druku alfabet
Alfabet

Nauka alfabetu ze Świnką Peppą

Kolorowanki i łamigłówki do druku ze Świnką Peppą to sposób na naukę przez zabawę. Wydrukuj, pokoloruj, uzupełnij literki i pomagaj Śwince segregować śmieci. Wymawiaj przy tym głośno wszystkie litery alfabetu. Prawda, że to proste?  Książki i magazyny pełne zabaw dostępne na www.ksiazeczkibajeczki.pl!

zabawy ze Świnką Peppą do druku dla dzieci
Alfabet

Świnka Peppa ćwiczy pisanie literek

Nauka literek ze Świnką Peppą to super zabawa! Ćwicz pisanie liter B i P i wymawiaj je na głos w trakcie pisania. Zakreśl przedmioty na obrazkach, zaczynające się na te litery. Zabawy edukacyjne do druku dla wszystkich dzieci kochających bajki – zapraszamy! Książki i magazyny pełne zabaw dostępne na www.ksiazeczkibajeczki.pl!

Świnka Peppa zabawy do druku dla dzieci
zabawy do druku

Nauka literek z Peppą

Edukacyjne zabawy do druku z bohaterami bajki „Świnka Peppa”. Tutaj trzeba zmienić literkę, dodać usunąć a tutaj dodać i w ten czarodziejski sposób stworzycie całkiem nowe słowa! Zapraszamy do nauki przez zabawę z ulubioną świnką wszystkich dzieci.  Książki i magazyny pełne zabaw dostępne na www.ksiazeczkibajeczki.pl – zapraszamy!