Zabawy urodzinowe, zabawy dla dzieci na urodziny

 Planujecie przyjęcie urodzinowe dziecka? Zajrzyjcie tutaj, a urodziny będą wyjątkowe! Zabawy urodzinowe dla wszystkich dzieci czyli pomysły na urodzinowe przysmaki, tematyczne dekoracje i scenariusze zabaw dla dzieci w każdym wieku. Z naszymi pomysłami urodziny będą wyjątkowe!


przepis na kolorowe galaretki

Przepis na kolorowe galaretki

Ola bardzo lubi wszelkie galaretki, wprost za nimi szaleje, ale wyczerpały się nam pomysły na formę ich przygotowania, były już bowiem desery galaretkowe w pucharkach, z lodami, na cieście. Pora więc na coś nowego. Ten deser powinno się przygotować dzień wcześniej.

Pieczone-ciastka-z-ricotty

Pieczone ciastka z ricotty

W stylu eko! Ten niezwykle prosty, a zarazem efektowny deser jest idealnym rozwiązaniem dla diabetyków. Charakteryzuje się niskim indeksem oraz ładunkiem glikemicznym, jest sycący, a także niezwykle smaczny.

Rycerska-maska

Rycerska maska

Jestem mamą młodego rycerza, który skonstrułował dziś świetną maskę. Chciał użyć jej do codziennej zabawy, ale w sam raza nada się też na bal karnawałowy. Poniżej podaję jego przepis.

Maski-karnawałowe-Lew-i-Sowa

Maski karnawałowe – Lew i Sowa

Dzieci uwielbiają wszelkie zwierzęta, lubią je udawać, lubią o nich słuchać. Wszystkie maski są wykonane z papieru oraz jednorazowych talerzyków papierowych, w których należy wyciąć otwory na usta i oczy.

Można je …