Akademia tańca

📅 środa 25.11.2015 do piątek 04.12.2015
Wygodnie i stylowo – propozycje polskich marek

Zawsze modna natura

Z pewnością zdarzyło Wam się zmarznąć, mimo pozornie ciepłego swetra pod kurtką. Wyjścia z takiej sytuacji są trzy: można trochę ponarzekać pod nosem (to raczej nie zmieni Waszego położenia), zaplanować przeprowadzkę na Bali (opcja dość radykalna i droga) lub wszystkie swetry wykonane z akrylu i poliestru zamienić na coś, co zamiast pozorów zapewnia realną ochronę przed zimnem. Dokładnie takie właściwości mają naturalne włókna (różne rodzaje wełny, kaszmir). Oprócz tego wyróżnia je znacznie lepsza niż poliester prezencja. Sweter z owczej wełny można rozpoznać na pierwszy rzut oka – aby się o tym przekonać wystarczy zerknąć na ostatnią kolekcję marki Tova. Swetry dostępne w ofercie to albo 100% wełna, albo wysokiej jakości mieszanka przędzy merynosa i kaszmiru. Na uwagę zasługuje też szary, nieco cieńszy niż te wspominane wcześniej, sweter od Potis & Verso – tu do produkcji wykorzystano wiskozę, wełnę owczą i kaszmir. Jego niewątpliwą zaletą jest również minimalistyczny, uniwersalny projekt.

Swetry damskie

Współczesne wygodnictwo

Komfort i wygoda są obecnie dla projektantów równie ważne co światowe trendy, przynajmniej jeśli weźmiemy pod uwagę codzienne kolekcje. Tegoroczną jesienno-zimową kolekcję marki Click zdominowały minimalistyczne sukienki, o różnych krojach. Ich wspólną cechą jest kolorystyka. Każdy model dostępny jest w trzech podstawowych odcieniach: beżu, czerni i szarości. Sukienki są niemal pozbawione dodatków, dzięki czemu są w stanie sprostać bardzo różnym sytuacjom. W lekką, miejską stylistykę doskonale wpisuje się też kolekcja MUSO. Tu również znajdziemy sportowe sukienki, aczkolwiek te z metką MUSO są znacznie bogatsze w kolory. Poza tym na kolekcję składają się luźne narzutki (podobnie jak sukienki – często pokryte nadrukami), bluzy i cieszące się coraz większym powodzeniem nie tylko wśród sportsmenek dresowe spodnie. Do skomponowanej z takich elementów stylizacji doskonale pasują puchowe kurtki. Polecamy zwłaszcza te z oferty marki Vivero. Zdobiące je hafty i futrzane aplikacje sprawiają, że kurtki są znacznie bardziej eleganckie, dzięki czemu z powodzeniem mogą zastępować zimowy płaszcz.

Sukienki dzianinowe

Styl + wygoda = Balladine

Wróćmy jeszcze na chwilę na wspomnianą we wstępie kanapę. Zauważcie w jak komfortowej jesteśmy teraz sytuacji. Chcąc uzupełnić braki w szafie wystarczy przerwać na chwilę lekturę, sięgnąć po komputer i zajrzeć na stronę ulubionego sklepu internetowego (np. Balladine). Zapakowane w różową, elegancką bibułę zamówienie pojawia się za 24 h po dokonaniu płatności, a jeśli nie spełnia oczekiwań, wystarczy kilka kliknięć bądź telefon, aby wymienić bądź zwrócić je do sklepu. Zakupy stają się bardziej przemyślane, nie stresują nas długie kolejki do kas i przymierzalni, ani korki na ulicach. Dziś m.in. dzięki Balladine styl i wygoda są sobie bliskie jak nigdy dotąd.

Zapraszamy na Balladine.com i do salonów firmowych w Warszawie.