baner 1100×200

Wakacje dla dzieci – Miasto Dzieci poleca

Półkolonie, kolonie, obozy dla dzieci

Półkolonie z Treningiem Umiejętności Społecznych! (Warszawa)

Celem Naszych Półkolonii jest wielowymiarowy rozwój dziecka, dlatego co roku układamy program wszystkich zajęć w oparciu o indywidualne potrzeby uczestników. Dzieci mają możliwość szlifowania swoich mocnych stron oraz pracy nad obszarami wymagającymi uwagi. Stała wykwalifikowana kadra, małe grupy (6-9 osób) w przedziałach wiekowych 4-6 lat, 7-9 lat, 10-12 lat, 13-15 lat, w godz. 8:45-17.00. Tematyczne bloki zajęć: Trening Umiejętności Społecznych – czyli cykl zajęć, które uczą dzieci ważnych umiejętności interpersonalnych: współpracę w grupie, asertywność, komunikowanie swoich potrzeb, wyrażanie swoich emocji i ich rozpoznawanie u innych, czy też rozwiązywanie konfliktów bez użycia agresji. Dodatkowo: aktywności sportowe, warsztat Teatr Emocji, warsztat Rozwijania Kreatywności, warsztat Empatii i Uważności, zajęcia integracyjne, gry i zabawy, atrakcje zewnętrzne. CENA: 1199 zł

Zapisy: tel. 533 355 888 recepcja@terapeutyczna.org

więcej informacji

Kolonie w Wiosce pod Kogutem 24

Zapraszamy na Kolonie 2024 dla młodszych i starszych dzieci, do Wioski pod Kogutem , z programami opartymi na przygodzie i naturze oraz kontakcie ze zwierzętami. Proponujemy dobrą zabawę, ciekawą edukację i miłą atmosferę dla wszystkich uczestników imprezy Kolonie dla dzieci 2024.Wiejski tryb życia wciągnie wszystkich naszych małych farmerów, miłośników gotowania i poszukiwaczy przygód będących gośćmi Wioski. Na warsztatach będziemy zbierać jajka w kurniku i podkładać słomę w gniazdach, rozpoznawać jaja i pióra, doglądać drobiu i ptactwa, karmić kury i koguty, Wycinać łowickie koguty. Szukać kolorowych jajek które pogubił kogut na terenie wioski. Możliwy również kurs jazdy konnej. Spotkamy się z panią pszczelarz i weterynarz oraz na zajęciach w pizzerii. Cena za 6 noclegów już od 2090 zł

Zapisy: relaks@podkogutem.pl www.podkogutem.pl,
22 727 04 00 w godz. 8:00-20:00


więcej informacji

Epickie półkolonie

Zapraszamy na półkolonie skierowane do dzieci 6-12 lat ! Zapewniamy opiekę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-17:00; mnóstwo aktywności fizycznych i sportu na świeżym powietrzu; wyżywienie (śniadanie, obiad - dwa dania, podwieczorek, woda przez cały dzień).
Każdy półkolonijny turnus jest pełen naszych flagowych zajęć – Programowanie w świecie Minecraft, Eksperymenty chemiczno-fizyczne oraz Robotyka z programowaniem w aż 6-ciu super epickich motywach do wyboru: Pokemon Academy Minecraft/Lego Star Wars DIY Masters Academy Active Gorączka sportowego lata Adventur Poszukiwacze Przygód Girl Power! Drzewo przyjaźni

Zapisy: tel. 578 306 006 | poznan@nienudno.pl

więcej informacji

Półkolonie – Sportowe Lato na Bażantowie ( Katowice)

2️⃣ Programy: TENIS, SPORT OGÓLNOROZWOJOWY
Aż 25h zajęć sportowych na tydzień min.: ⚽️ piłka nożna, 🏀koszykówka, 🏐siatkówka, 🎾tenis, 🎾squash, 🏓tenis stołowy, 🤸‍♀️ gimnastyka/taniec, i wiele innych! 🏊‍♀️ basen codziennie! 🤸‍♀️ NOWOŚĆ! Na wybranych turnusach warsztaty z akrobatyki powietrznej jako zapowiedź nowych zajęć! 🎳 kręgle, gry i zabawy, 🍛 wyżywienie w cenie (ugotowane w naszej restauracji)👌 🥇 medal i dyplom dla każdego uczestnika!

Zapisy: tel. 32 7224040 sport@bazantowo.pl

więcej informacji

Turnusy półkolonii letnich 2024 w Klockowni

➡ 5 ZMYSŁÓW A co jeśli zabraknie Ci nagle jednego ze zmysłów? Dotknij, zobacz, poczuj i odkryj co kryje Twoje ciało. ➡ 5 EMOCJI Poznaj, nazwij i oswój 5 ważnych emocji i naucz się z nich korzystać. To będzie tydzień pełen EMOCJI !   ➡ 5 DNI DOOKOŁA ŚWIATA Wybierz się z nami w niezapomnianą podróż po 5 krajach, poznaj ich ciekawą kulturę i zwyczaje. To będzie podróż pełna - klocków!  ➡ 5 DOBRYCH NAWYKÓW Spędź z nami czas budując świadomość dbania o siebie i planetę. Zdrowe odżywianie, segregacja śmieci, aktywność fizyczna – niech staną się Twoją SUPERMOCĄ. Spędź z nami czas budując świadomość dbania o siebie i planetę. Zdrowe odżywianie, segregacja śmieci, aktywność fizyczna – niech staną się Twoją SUPERMOCĄ.

Zapisy: renova@klockownia.com
533 334 090 w godz. 8:00-20:00


więcej informacji

Pierwsza kolonia twojego dziecka na Mazurach Zgrana Paka

Daj swojemu szkrabowi szansę na usamodzielnienie się i przeżycie prawdziwej przygody bez miejsca na nudę! Atrakcyjny program:
- snowtubing - dmuchańce - baloniada - zajęcia animacyjne
Co Nas wyróżnia:
● własny Ośrodek, w okresie wakacji wyłącznie dla Dzieci i Młodzieży
● kuchnia dostosowana do potrzeb żywieniowych
● niewielkie grupy zajęciowe z dodatkową opieką dla najmłodszych
● prywatna plaża z kąpieliskiem strzeżonym
● opieka medyczna
● certyfikowany sprzęt
● doświadczona i energiczna kadra
● ograniczamy korzystanie z telefonów komórkowych pokazując jak atrakcyjnie można spędzać czas na świeżym powietrzu z rówieśnikami.

Zapisy: wypoczynek@gwarek-travel.pl,
+48 731 616 274


więcej informacji

Półkolonie żeglarskie nad Zalewem Zegrzyńskim dla dzieci i młodzieży 7-13 lat

Zapraszamy na prawdopodobnie najlepsze półkolonie żeglarskie nad Zalewem Zegrzyńskim! Oferujemy kameralne grupy, indywidualne podejście, wykwalifikowanych instruktorów, bogaty program sportowy (zajęcia na wodzie i na lądzie) oraz oczywiście wyżywienie, ubezpieczenie i transport z Warszawy (różne przystanki). Dzieci na pewno nie będą się z nami nudzić, a rodzice mogą być spokojni - bezpieczeństwo dzieci jest dla nas kwestią priorytetową!

Zapisy: + 668 678 019 rezerwacje@forsail.pl

więcej informacji

Wakacyjny kurs rysunku dla dzieci i młodzieży

Wakacyjny kurs dla dzieci i młodzieży to wspaniały pomysł na kreatywne i rozwijające spędzanie czasu. Nasi kursanci poznają zasady rysunku, kompozycji, rozwiną wyobraźnię i przede wszystkim będą się świetnie bawić. WAKACYJNY KURS RYSUNKU to dobra opcja dla dzieci i młodzieży, których pasją jest rysowanie. Kursy podzielone są na dwie kategorie wiekowe: 7-12 lat oraz 13+ i stanowią świetną okazję, aby nauczyć się nowych technik artystycznych i rozwinąć swoją kreatywność. Grupy liczą maksymalnie 8 osób, dzięki temu uczestnicy mogą w miłej i przyjaznej atmosferze rozwijać swoje umiejętności, również przy sztaludze.

Zapisy: makoacademypl@gmail.com,
+48 570 950 155


więcej informacji

Lato w lesie

Zapraszamy na zajęcia w lesie! Daj dzieciom w te wakacje poczuć WOLNOŚĆ! W otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, cały dzień na powietrzu w lesie, na polanie, na drzewach. Po prostu DZIKIE DZIECI w swoim żywiole. U nas dzieci: (mogą ale nie muszą i wszystko w zależności od wieku!): biegają boso, tarzają się w błocie i korzystają z błotnej zjeżdżalni, kąpią się w basenie, chodzą po drzewach, leżą i marzą na łące, jedzą dzikie rośliny, rozpalają ogień, strzelają z łuku, budują schronienia, tworzą i kreują z naturalnym materiałów. I wiele, wiele innych rzeczy bo podążamy za tym, co zaświta w głowach dzieci! Zajęcia dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat.

Zapisy: +48 506646510 Marta | kontakt@polaczenilasem.pl

więcej informacji
230 ocen
4.97
dodaj ocenę
×