Jeśli tak, to zapraszamy Cię na warsztaty, podczas których między innymi:
– podyskutujemy o faktach i mitach dotyczących asertywności,
– zastanowimy się czym różnią się od siebie zachowania uległe, agresywne i asertywne,
– poćwiczmy jak odmawiać i prosić,
– dowiesz się jak bronić swojego zdania będąc jednocześnie otwartym na opinie innych,
– zastanowimy się jak konstruktywnie krytykować i wyrażać trudne emocje oraz jak reagować na krytykę, a także jak chwalić, wyrażać uznanie i przyjmować komplementy,
– dowiesz się kim jest krytyk wewnętrzny i sprawdzisz co możesz zrobić, aby osłabić jego siłę.
Warsztaty przeznaczone są dla rodziców z Mokotowa. Tematyka poruszana podczas zajęć jest uniwersalna. Na spotkania zapraszamy Was bez dzieci.
Warsztaty poprowadzi Agnieszka Amborska – certyfikowany trener, członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Lubi inspirować do zmian i do brania życia w swoje ręce. Daje narzędzia, rozbudza motywację do działania. Uczestników swoich warsztatów wspiera w procesie życiowych zmian – w rozwoju asertywności, umiejętności komunikacji oraz zarządzania sobą w czasie, a także w lepszym radzeniu sobie ze złością i ze stresem. Prowadzeniem szkoleń i warsztatów zajmuje się od 2004 roku. Współpracuje zarówno z biznesem jak i z organizacjami pozarządowymi. Prowadzi stronę amborska.pl, jest szefową Fundacji RoRo, centrum edukacyjnego strefarozwoYou.pl oraz projektu skierowanego do dzieci pracowniaeksperymentu.pl. Ma męża i trójkę dzieci, lubi pływać.
Kiedy: Warsztaty składają się dwóch sobotnich spotkań, które stanowią całość. Pierwsze zajęcia odbędą się 16, a drugie 23 maja, oba w godzinach 9:00-17:15.
Gdzie: Mokotowskie Centrum Integracji Mieszkańców, ul. Woronicza 44A (żółty, parterowy budynek w drugim rzędzie zabudowań).
Dla kogo: Warsztaty przeznaczone są dla rodziców z Mokotowa. Na spotkania zapraszamy Was bez dzieci.
Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pośrednictwem formularza umieszczonego pod informacją o wydarzeniu (kafel ”Aktualności” na stronie Fundacji RoRo: www.fundacjaroro.org).
Warsztaty są częścią projektu „Stawiam na rozwój, edycja III.”
Zadanie realizowane jest dzięki dofinansowaniu ze środków m. st. Warszawy.