List do Świętego Mikołaja – darmowe wzory do druku!
UD

List do Świętego Mikołaja – darmowe wzory do druku!

list do Mikołaja
📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑

Przed nami druga połowa listopada i ani się obejrzymy, a rozpocznie się grudzień i nadejdą Mikołajki. Chodzą słuchy, że u wielu pociech właśnie powstają długie listy życzeń do św. Mikołaja …

Odkąd pamiętamy dzieci piszą listy do Mikołaja – wypisują w nim lub często rysują swoje upragnione i wyczekiwane prezenty. Bowiem skąd Mikołaj ma wiedzieć, o czym marzymy? Właśnie z takich listów! Praca Mikołaja nie należy do najłatwiejszych i wymaga sporo wysiłku – nie tylko musi dobrać prezenty, ale i w odpowiednim czasie odwiedzić bardzo wiele dzieci, dlatego też czemu nie ułatwić mu życia i nie podpowiedzieć, co nas ucieszy?

A jak napisać list do Mikołaja?

Na początek miły akcent – zacznijcie list od słów: Drogi Mikołaju, Szanowny Mikołaju czy Kochany Mikołaju – nie jest przecież tajemnicą, że zarówno dzieci, jak  i dorośli darzą tego szczególnego świętego ciepłymi uczuciami.

Potem pamiętajcie, że Mikołaj takich listów otrzyma tysiące, ba – setki tysięcy! warto więc przypomnieć mu, kim jesteśmy i skąd do niego piszemy, żeby na pewno do nas trafił! Przyda się też informacja o wieku i pasjach czy zainteresowaniach – ułatwi to Mikołajowi pracę. I w końcu meritum – PREZENTY! Może być to ten  jeden jedyny wymarzony prezent , choć najczęściej jest to cała długa lista …

Przygotowaliśmy dla Waszych skarbów kilka projektów listów do Świętego Mikołaja, które możecie bezpłatnie pobrać i wydrukować. Wzory listów do Mikołaja są w formacie pdf – pokażcie je dzieciom, by wybrały ten, który najbardziej im się spodoba.

List do Świętego Mikołaja – wzór 1

list do Świętego Mikołaja

 

List do Świętego Mikołaja – wzór 2

list do Świętego Mikołaja

 

List do Świętego Mikołaja – wzór 3

Jak napisać list do Świętego Mikołaja

List do Świętego Mikołaja – wzór 4

list do Świętego Mikołaja

303 ocen
4.97
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent