Weleda
Weleda Baby

Pogorzelica (woj. zachodniopomorskie)

Widok na wydmę i plażę w Pogorzelicy
Tematyka astmy oraz alergii jest mi bardzo bliska ze względu na to, że sama niestety borykam się z obiema „dolegliwościami”. Znam jedno bardzo fajne i zdrowe zarazem miejsce, które świetnie nadaje się w przypadku alergików i astmatyków. To Pogorzelica położona na Wybrzeżu Rewalskim w województwie zachodniopomorskim.
Trzęsacz - ruiny kościołaOferuje wiele atrakcji, do których z pewnością możemy zaliczyć: ruiny kościoła w Trzęsaczu, loty samolotem z Niechorza, czy też prawdziwe przejażdżki konne. To także plaża, morski szum fal, ptaki latająca gdzieś w oddali, słoneczko, co ogrzewa miasteczko i zdrowe, świeże morskie powietrze w sam raz dla osób na co dzień borykających się z astmą czy alergią.
Jest to miejsce typowe na wypoczynek, długie letnie spacery po sosnowym lesie oraz wspólną zabawę z rodziną czy przyjaciółmi.
W przypadku noclegu gorąco polecam Państwu gospodarstwo agroturystyczne „Spokojny i Zdrowy Wypoczynek” (Pogorzelica , ul. Spokojna 6, Niechorze tel. 91 38 63 138, 691 841 354, 663 165 696) Ok. 20 minut od morza znajdują się tam domki campingowe do wynajęcia, położone na terenie gospodarstwa, parking, jest również możliwość ustawienia swojego namiotu czy tez przyczepy campingowej. W okresie czerwiec – wrzesień ceny promocyjne.

Po więcej szczegółów odsyłam Państwa na stronę internetową gospodarstwa www.spokojna.morze.net.pl oraz na stronę samej Pogorzelicy www.pogorzelica.pl

Zapraszam

Justyna Pawlisiak
Praca przysłana na Wakacyjny Konkurs Miasta Dzieci
Autorka otrzymuje nagrodę książkę: „Owadzie opowieści” – Jan Sienkiewicz
826 ocen
4.99
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent