Park Moczydło – park wodny z basenami i atrakcjami dla całych rodzin!
Dzień Dziecka w Multikinie
UD

Park Moczydło – park wodny z basenami i atrakcjami dla całych rodzin!

Moczydło

Park Moczydło zapewne od lat znany jest warszawiakom, lecz jego nowa odsłona na pewno mile wszystkich zaskoczy, bowiem  po remoncie jest nie do poznania!

Wielkie ponowne otwarcie nastąpiło 15 czerwca i od tego czasu obiekt jest oblegany przez spragnionych wodnego szaleństwa mieszkańców Warszawy. Bo tak naprawdę tutaj każdy znajdzie coś dla siebie: baseny, zjeżdżalnie, hydromasaże, tory przeszkód, plac zabaw i boiska sportowe – to tylko niektóre z atrakcji czekających na chętnych.

Moczydło

Plaża i atrakcje wodne w Moczydle

W centralnej części parku powstała zupełnie nowa przestrzeń – plaża z wbudowanymi nieckami basenowymi. Największy basen ma wielkość około 2825 m². Powstały też trzy zjeżdżalnie rurowe: Kamikadze o długości 17,4 m, Multislide z 3 torami i  długości 14,5 m oraz Anakonda” – długość 57,5 m. Dookoła basenu rekreacyjnego mamy brodzik dla najmłodszych o powierzchni ok. 327 m², zjeżdżalnię i strefę wodnego placu zabaw z atrakcjami.

Odwiedzający Moczydło będą mogli skorzystać także z innych urządzeń wodnych, takich jak gejzer powietrzny, wave ball, hydromasaże ścienne czy tor przeszkód.

Moczydło Moczydło

Boiska i plac zabaw dla dzieci w  Parku Wodnym Moczydło

W parku wodnym nie brakuje boisk – są dwa: do siatkówki i do piłki nożnej. Wzdłuż boisk pojawią się trybuny z 256 miejscami siedzącymi. Na terenie parku  powstał również ciekawy plac zabaw dla najmłodszych.

Baseny dla osób niepełnosprawnych

Plaża i basen są w pełni przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Teren wokół basenów ma niewielki spadek, a basen rekreacyjny wyposażony został w rampę zejściową. Ponadto na plaży powstały brodziki do płukania kół wózków inwalidzkich i natryski.

Park wodny Moczydło okiem Miasta Dzieci

W tym momencie to duży kompleks basenów (aquapark) w odkrytej przestrzeni – dosłownie odkrytej, ponieważ nie ma tam cienia, jednak zaletą tej otwartej przestrzeni jest duża przewiewność. Park oferuje różnorodny zakres aktywności: od suchych (siatkówka plażowa, piłka plażowa i plac zabaw na lądzie), po główną atrakcję, jaką są baseny (zwykły olimpijski oraz sam aquapark). Całe miejsce jest fantastyczne, ale nie ma na świecie rzeczy idealnych:  w weekendy oraz w dni z temperaturą 30°C+ za fantastyczną zabawę dzieci trzeba zapłacić cenę wymierzoną w portfel prywatności i odpoczynku, ze względu na tłumy liczone tam wtedy nawet w tysiącach.

Istotne informacje dla rodziców z dziećmi:
Są tam łazienki.
Są też szatnie z kluczykami do szafek.
Nie brakuje również jedzenia oraz napojów, zarówno na słono, jak i na słodko.
Dla miłośników adrenaliny obok znajduje się stacja skoków na banji.

Moczydło

Godziny otwarcia Parku Wodnego Moczydło

Park Moczydło czynny jest 7 dni w tygodniu, od godziny 9.00 do godziny 19.00

Cennik biletów wstępu do Parku Moczydło – sezon 2019

bilet normalny – 27 zł (z Kartą Warszawiaka – 25 zł)
bilet normalny po godzinie 16:00 – 17 zł
bilet ulgowy – 16 zł (z Kartą Młodego Warszawiaka – 15 zł)
bilet ulgowy po godzinie 16:00 – 11 zł
Dodatkowo dzieci do 4. roku życia, pod opieką rodziców, mogą korzystać z parku za darmo. Bezpłatnie na teren kąpieliska mogą wejść również posiadacze kart FitProfit oraz MultiSport. Wejściówki można zakupić na terenie kąpieliska.

Adres:
Park Wodny Moczydło
ul. Górczewska 69/73
Park znajduje się na warszawskiej Woli, na terenie osiedla Koło, między ulicami: Deotymy, Górczewską, Prymasa Tysiąclecia i Czorsztyńską.

196 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent