UD

Phantasialand, Bruhl, Niemcy

rozrywka dla całej rodziny w Phantasialand, Germany
Będzie okazja przeżyć niesamowite emocje wsiadając do Czarnej Mamby. Król węży przemierza mroczne wąwozy, poluje na zdobycz ukrytą pośród skał, wśród grzmiących wodospadów. Strach na to patrzeć, a co dopiero ruszyć na wyprawę na jego „grzbiecie”. Ten odwrócony rollercoaster zapewni Wam moc wrażeń.

A może chcecie poszukać złota? Gorączka złota trwa w kopalniach Colorado Mountain, więc dołączcie do kolegów poszukiwaczy w gorączkowym poszukiwaniu bryłki cennego kruszcu. Warto również wsiąść na pokład pociągu Colorado Adventure, by ruszyć wzdłuż wąwozów, nad skałami i przemierzać okrągłe serpentyny. Pamiętajcie, by mocno się trzymać.

Na obszarze Meksyku dowiecie się wszystkiego na temat Azteków i cywilizacji Majów. Zobaczycie potężne ruiny starożytnej świątyni. W krainie Mystery czekają zamki owiane tajemnicą, głębokie, ciemne lochy i kręte korytarze, które spodobają się każdemu miłośnikowi przygód. W China Town, pośród pięknych ogrodów, świątyń i wspaniałych pałaców będziecie mogli podziwiać akrobatów z Dalekiego Wschodu, którzy prezentują swoje niezwykłe talenty na placach miejskich.

Na terenie parku funkcjonuje specjalny punkt – można tu uzyskać informacje, porady i zapoznać się z kompleksowym zakresem usług dla rodzin w Phantasialand. Park oferuje możliwość wypożyczenia wózka, jest miejsce do przewijania i karmienia dzieci. Bezpłatnie rozdaje się specjalne opaski dla dzieci, na których rodzice mogą wpisać numer telefonu na wypadek, gdyby dziecko zgubiło się w parku.
Przydatne informacje:
Phantasialand
Schmidt-Löffelhardt GmbH & Co. KG
Berggeiststraße 31-41, 50321 Brühl, Niemcy
Tel.: +49 (0)1805 366-200
Email: info@phantasialand.de
Strona: www.phantasialand.de/en/home
Zwiedzanie: www.phantasialand.de/en/information-service/opening-hours

898 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent