Phantasialand, Bruhl, Niemcy

rozrywka dla całej rodziny w Phantasialand, Germany

Rodzinny park rozrywki nie zawiedzie Waszych oczekiwań. W parku znajduje się sześć krain tematycznych: Deep in Africa, Mexico, Mystery, Fantasy, China Town, Berlin; a w każdej z nich czeka moc atrakcji.

Będzie okazja przeżyć niesamowite emocje wsiadając do Czarnej Mamby. Król węży przemierza mroczne wąwozy, poluje na zdobycz ukrytą pośród skał, wśród grzmiących wodospadów. Strach na to patrzeć, a co dopiero ruszyć na wyprawę na jego „grzbiecie”. Ten odwrócony rollercoaster zapewni Wam moc wrażeń.

A może chcecie poszukać złota? Gorączka złota trwa w kopalniach Colorado Mountain, więc dołączcie do kolegów poszukiwaczy w gorączkowym poszukiwaniu bryłki cennego kruszcu. Warto również wsiąść na pokład pociągu Colorado Adventure, by ruszyć wzdłuż wąwozów, nad skałami i przemierzać okrągłe serpentyny. Pamiętajcie, by mocno się trzymać.

Na obszarze Meksyku dowiecie się wszystkiego na temat Azteków i cywilizacji Majów. Zobaczycie potężne ruiny starożytnej świątyni. W krainie Mystery czekają zamki owiane tajemnicą, głębokie, ciemne lochy i kręte korytarze, które spodobają się każdemu miłośnikowi przygód. W China Town, pośród pięknych ogrodów, świątyń i wspaniałych pałaców będziecie mogli podziwiać akrobatów z Dalekiego Wschodu, którzy prezentują swoje niezwykłe talenty na placach miejskich.

Na terenie parku funkcjonuje specjalny punkt – można tu uzyskać informacje, porady i zapoznać się z kompleksowym zakresem usług dla rodzin w Phantasialand. Park oferuje możliwość wypożyczenia wózka, jest miejsce do przewijania i karmienia dzieci. Bezpłatnie rozdaje się specjalne opaski dla dzieci, na których rodzice mogą wpisać numer telefonu na wypadek, gdyby dziecko zgubiło się w parku.
Przydatne informacje:
Phantasialand
Schmidt-Löffelhardt GmbH & Co. KG
Berggeiststraße 31-41, 50321 Brühl, Niemcy
Tel.: +49 (0)1805 366-200
Email: info@phantasialand.de
Strona: www.phantasialand.de/en/home
Zwiedzanie: www.phantasialand.de/en/information-service/opening-hours

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie