Centrum Babylon, Liberec, Słowacja
Dzień Dziecka w Multikinie
UD

Centrum Babylon, Liberec, Słowacja

Centrum Babylon - aquapark, park zabawy, park rozrywki
Aquapark – wodny raj, jest czynny przez cały rok i zapewni Wam wodne szaleństwa – kuszą 4 zjeżdżalnie: Smok, Anakonda, Galaktyka i Tornado. Do tego będzie okazją zobaczyć (i nie tylko) rwącą rzekę, romantyczne jaskinie (sztucznie stworzone) z rzecznymi prądami i jeziorkami, dwa unikalne akwaria z fauną morską w sztucznie stworzonych jaskiniach, wodotryski i gejzery, saunę. Zarówno rodzice, jak i dzieci wypoczną i będą się świetnie bawić. Na żądnych wrażeń czeka również Aquazorbing (podróż w kuli po powierzchni wody pod opieką ratownika).

Na pewno spodoba się Wam wizyta w IQPARK-u (ośrodek edukacyjno-rozrywkowy), gdzie przygotowano ponad dwieście atrakcyjnych, interaktywnych, zabawnych i edukacyjnych eksponatów oraz gier na czterech piętrach (ponad 3000 m2). W odróżnieniu od zwykłych muzeów tutaj każdy może dotykać eksponatów, samodzielnie grać oraz odtwarzać interesujące eksperymenty naukowe. M.in. poszerzycie swoją wiedzę o człowieku (anatomia, fizjologia, genetyka, funkcjonowanie zmysłów i organów). Zobaczycie pokazy zjawisk naukowych.

W Gabinecie Luster – zwierciadlanym labiryncie – będziecie mogli błądzić i przeżyć chwile grozy – czeka gabinet krzywych luster, labirynt kryształowy, ciemny labirynt ze strachami oraz Pokój Złudzeń (optycznych). Lunapark również dostarczy Wam wrażeń – znajduj się tu atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. W ofercie m.in. karuzele, huśtawki, trampoliny, ścianka wspinaczkowa, spacery po linach, w rurach itp., rodeo na dzikim byku, gry, symulatory.

Będzie okazja odwiedzić pokój gier i bar w stylu „Lata Pięćdziesiąte w Ameryce”, w którym czekają na Was cztery tory do gry w kręgle, symulator gry w golfa, bilard. Jeśli chcielibyście spróbować swoich sił na strzelnicy – odwiedźcie Laserową strzelnicę (symulacja strzelania, sztuczna broń palna (karabiny i pistolety) wyposażona w laser, 2 duże ekrany projekcyjne). Warto zajrzeć także do kina 4D.

Na terenie Centrum znajduje się wiele punktów gastronomicznych.

Przydatne informacje:
CENTRUM BABYLON, a. s.
Nitranská 1, 460 12 Liberec
Czech Republic

Telefon: (+420) 485 249 202
E-mail: touristservice@centrumbabylon.cz
INFOLINIA W POLSCE: +48 123 848 600
Strona: www.centrumbabylon.cz/pl/babylon
www.centrumbabylon.cz/pl/zabawa/aquapark

 

691 ocen
4.99
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent