UD

Hansa Park, Skierksdorf, Niemcy

Hansa Park - rozrywki dla całej rodziny
Zachwyci Was 11 światów tematycznych i ponad 125 atrakcji – w tym m.in. podnosząca poziom adrenaliny kolejka górska „Przekleństwo Nowogrodu”. Odwiedzicie Bonanza-City, czyli miasteczko poszukiwaczy złota i kowbojów – Dziki Zachód stanie przed Wami otworem.

Na terenie Hansa Park sporo atrakcji przeznaczono specjalnie dla najmłodszych gości oraz dla rodzin z dziećmi. Już dwuletnie dzieci mogą korzystać z Jeepa na safari, samolotu doktora Livingstona, Kiddie-Camp, La Torre Rapida i Indian River. Oprócz tego, na placach zabaw najmłodsi mogą się wyszaleć za wszystkie czasy.

Na pewno spodoba Wam się Wieża Holsztyńska, kolejka parkowa, rejs kogą, Szalony Roland, Łańcuchowy Lotnik, Rio Dorado i Wielkie Koło, gwarantujące całą masę niezapomnianych doznań. Będzie okazja podziwiać pokazy dla dzieci np. teatrzyk w scenerii dżungli z pokazem papug, cyrk wodny z lwami morskimi. Od 2012 r. mali goście mogą bawić się na placu zabaw z dżunglą. Można tu się wspinać, szaleć i świetnie się bawić.

Co jeszcze Was tu czeka? M.in. poszukiwanie złota (w westernowym miasteczku „Bonanza City”), ślizgi (niesamowity zjazd w rurze). Będziecie mogli również spróbować swych umiejętności wspinaczki przy odkrywaniu tajemnic statków. Odkryjcie zgromadzone tam skarby, ale uważajcie, bo piraci czyhają wszędzie. Małym gościom sposoba się również park linowy.

Liczne punkty gastronomiczne gwarantują smaczne i różnorodne posiłki. Goście z małymi dziećmi mogą wypożyczyć bezpłatnie wózek. Miejsce i atrakcje są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Przydatne informacje:
Hansa Park
Am Fahrenkrog 1, D-23730 Sierksdorf, Niemcy
Telefon: (49) 0 45 63 / 4 74 – 0
Strona: www.hansapark.de/pl
Godziny otwarcia: www.hansapark.de/pl/warto-wiedziec/warto-wiedziec/informacje-i-ceny

Fot.  HANSA-PARK Freizeit- und Familienpark GmbH & Co. KG

 

868 ocen
4.97
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent