Wspólnie zadbajmy o twórczy rozwój dziecka!

Twoje dziecko najszybciej chłonie wiedzę w pierwszych latach swojego życia.

Przyswaja sobie świat z niewiarygodną wręcz szybkością. W jego umyśle tworzą się podstawowe kategorie i sposoby myślenia.

Warsztaty wspomagające rozwój dziecka
To właśnie na tym etapie możesz mu dać najwięcej! Podaruj mu zdolność łatwego pojmowania spraw złożonych. Podaruj mu kapitał praktycznych umiejętności, które przydają się nie tylko w dzieciństwie. Kapitał z którego będzie mogło czerpać przez całe życie, by potem – już jako uformowany, dojrzały i mądry rodzic- mogło przekazać go swoim dzieciom…
Przygotowaliśmy dwa cykle warsztatów, które pozwolą wspomóc rozwój dziecka.

Klub Mądrego Rodzica

Pierwszy, w ramach „Klubu Mądrego Rodzica” to „Indywidualne Wzorce Myślenia a właściwy dobór metod uczenia się”. Warsztat w całości poświęcony będzie 6 modelom wzorców myślenia. Ich znajomość pomaga w wybraniu najlepszych metod komunikacji z dzieckiem. A tylko dobra komunikacja pozwala na planowe, efektywne rozwijanie intelektu oraz wszelkich predyspozycji i talentów malucha.

Mądre Dziecko

Drugi to „Mądre Dziecko” – warsztat stworzony dla wszystkich dzieci, które chciałyby szybko czytać, sprawnie notować i świetnie zapamiętywać. Ułatwia naukę w szkole. Pozwala skuteczniej chłonąć materiał na lekcji. Sprzyja bezproblemowemu rozwiązywaniu zadań domowych. W jego trakcie pokażemy ciekawe sposoby na zapamiętywanie słówek w języku obcym, wierszyków i wzorów matematycznych. Odwiedź nas a dowiesz się, ze trudne dyktanda i sprawdziany mogą być fraszką!

Harmonogram:
Sobota 16.06.07r., godz. 13:30 Bezpłatne warsztaty dla rodziców Dzieci w wieku 1- 6 lat. Temat: Indywidualne Wzorce Myślenia. Prowadzi ceniony trener, specjalista ds. skutecznych technik nauczania, Metodyk Akademii Nauki – Jagoda Wąsowska.

Sobota 16.06.07r., godz. 13:30 „Mądre Dziecko” – bezpłatny warsztat dla dzieci w wieku 6- 12 lat. Prowadzi specjalista w zakresie kreatywnego rozwoju dzieci – trener Danuta Sadowska

Zarezerwuj udział w warsztatach pod numerem tel: 022 522 84 32 do 35.

Promocja
Jednocześnie zapraszamy Cię do skorzystania z promocji, związanej z zapisami na wrześniowe kursy „Mały Odkrywca” (dzieci 3 – 5 lat) oraz „Mądre Dziecko”(dzieci 6 – 12 lat). Przy wcześniejszych zapisach zaoszczędzisz aż 250 zł!

Są jeszcze wolne miejsca, ale sugerujemy: zarezerwuj termin już dzisiaj!

 

Polecamy również Mamo, Tato, poćwiczcie ze mną!  oraz Jak zapewnić dziecku sukces

 

 

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:warsztaty
Wspólnie zadbajmy o twórczy rozwój dziecka!