Warsztaty edukacyjne dla rodziców i dzieci

Drodzy Rodzice, pragniemy polecić Wam niezwykłą imprezę, która odbędzie się we Wrocławiu w weekend 16-17 czerwca 2007r. Jest to Rozwojowy Festiwal Hormony&Harmony, którego program zachęca do uczestnictwa bardzo szerokim wachlarzem tematycznym warsztatów i wykładów oraz imprez towarzyszących.

A jest z czego wybierać: w programie znajduje się ponad 60 warsztatów i wykładów prowadzonych przez najlepszych trenerów z całej Polski. Co bardzo ważne mają one formę 5-6 godzinnych zajęć – co pozwala na wnikliwe podejście do tematu, ale również świetną zabawę.

Bogaty program
Program festiwalu jest tak ułożony, że praktycznie każdy może znaleźć coś dla siebie: są bloki tematyczne „tylko dla Pań”, albo „tylko dla Panów”, ale także bloki wspólne dla par, dla rodziców i dzieci oraz dla wszystkich zainteresowanych. Tematyka zajęć jest bardzo szeroka: od zajęć z psychoedukacji, biznesu, zdrowia, po taniec, muzykę, pracę z ciałem, samoobronę, plastykę, spotkania teatralne, bębniarskie, fotograficzne.

Waszej uwadze polecamy szczególnie warsztaty dla rodziców z dziećmi:

– „Hormony + Hormony = Dziecko”

– „Jak rozmawiać z przedszkolakiem?”

– Zabawy Elementarne: twórcze wspomaganie rozwoju dziecka 2-7 lat

– „Moje dobre chwile z dzieckiem” – MINI warsztat umiejętności wychowawczych

– „Pobawmy się razem – opowieść ruchowa przy muzyce”

– Joga dla dzieci.

Warsztaty te są skierowane zarówno do aktualnych jak i przyszłych rodziców.
W czasie festiwalu czynna będzie również galeria festiwalowa – jednym słowem urocze miejsce. Znajdziecie w niej m.in. stoiska z różnościami: biżuterią, kosmetykami, świecami, rękodziełem, koszulkami. Są zaplanowane także spotkania z doradcą zawodowym i zdrowego żywienia oraz porady konsultantek wizażu i odnowy biologicznej, a także wystawa fotografii i spektakl para-teatralny.

Zapraszamy na stronę www.dojrzewalnia.pl, na której będziecie mogli zapoznać się ze szczegółowym programem festiwalu, poczytać o warsztatach i osobach prowadzących.

Ze swojej strony bardzo polecamy!

Kontakt:
Fundacja „Strefa Inspiracji”
Dojrzewalnia Róż
tel. 0695 464 970
wroclaw@dojrzewalnia.pl
www.dojrzewalnia.pl

 

 

 

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:teatrwarsztaty
Warsztaty edukacyjne dla rodziców i dzieci