UD

PROGRESSteron znów we Wrocławiu 2011!

📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑
Czas spotkań, bliskości, radości. Czas na kolejny, a może na ten pierwszy krok do zmiany w naszym życiu. Najpierw – dla siebie. A gdy już mocno stoimy na własnych nogach i dobrze nam ze sobą – dla bliskich i dla świata. Zmiana i rozwój to wyprawa w stronę lepszej jakości życia. Każda z nas jest w innym miejscu tej drogi.

Zapraszamy do wspólnej podróży podczas PROGRESSteronowych warsztatów, wykładów, imprez towarzyszących i spotkań z rozwojową książką. Przyjdź i bądź zmianą, którą życzysz światu!

Przed nami wiosenne spotkanie z rozwojem osobistym pod hasłem: „Dla siebie, dla bliskich, dla świata”. W atmosferze „kobiecego święta” podczas warsztatów psychologiczno-refleksyjnych i twórczych, spotkań, wykładów, imprez towarzyszących; przy muzyce i na macie, przy rytmach bębnów i zwyczajnie przy kawie, spotkajmy się, by wspólnie poszukać tego, co nas pobudza do rozwoju osobistego, pozwala doświadczać siebie i innych, inspirować do jeszcze kreatywniejszych działań i budowania satysfakcjonujących związków.

Czekamy na Was we Wrocławiu w następujące weekendy:
19-20 marca, 26-27 marca, 2-3 kwietnia, 9-10 kwietnia

***

Progressteron Inspiracje w dniach: 19-20 marca i 2-3 kwietnia 2011

• Warsztaty rozwojowe z takich dziedzin jak psychoedukacja, praca z ciałem, muzyka, taniec, plastyka, twórczość, edukacja, wychowanie, zdrowie i wizerunek, w modułach od 1,5 do 3 godzin. Ich celem jest zapoznanie z konkretną metodą oraz inspiracja do dalszego rozwoju.

Progressteron Relacje w dniach: 26-27 marca i 9-10 kwietnia 2011

• Pogłębione warsztaty psychoedukacyjne, w module 1 lub 2 dniowym. Ich celem jest poszerzanie świadomości i zdobywanie umiejętności osobistych, wzbogacających nasze życie i związki z innymi ludźmi.

Program i rezerwacje na stronie Dojrzewalni Róż

608 ocen
4.99
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent