PROGRESSteron znów we Wrocławiu 2011!

Już po raz 22 zapraszamy na wielkie święto kobiecości i rozwoju – Festiwal dla Kobiet PROGRESSteron. Czekamy na Was na warsztatach, wykładach i spotkaniach wiosennej edycji, które odbędą się w marcowe i kwietniowe weekendy we Wrocławiu.

Czas spotkań, bliskości, radości. Czas na kolejny, a może na ten pierwszy krok do zmiany w naszym życiu. Najpierw – dla siebie. A gdy już mocno stoimy na własnych nogach i dobrze nam ze sobą – dla bliskich i dla świata. Zmiana i rozwój to wyprawa w stronę lepszej jakości życia. Każda z nas jest w innym miejscu tej drogi.

Zapraszamy do wspólnej podróży podczas PROGRESSteronowych warsztatów, wykładów, imprez towarzyszących i spotkań z rozwojową książką. Przyjdź i bądź zmianą, którą życzysz światu!

Przed nami wiosenne spotkanie z rozwojem osobistym pod hasłem: „Dla siebie, dla bliskich, dla świata”. W atmosferze „kobiecego święta” podczas warsztatów psychologiczno-refleksyjnych i twórczych, spotkań, wykładów, imprez towarzyszących; przy muzyce i na macie, przy rytmach bębnów i zwyczajnie przy kawie, spotkajmy się, by wspólnie poszukać tego, co nas pobudza do rozwoju osobistego, pozwala doświadczać siebie i innych, inspirować do jeszcze kreatywniejszych działań i budowania satysfakcjonujących związków.

Czekamy na Was we Wrocławiu w następujące weekendy:
19-20 marca, 26-27 marca, 2-3 kwietnia, 9-10 kwietnia

***

Progressteron Inspiracje w dniach: 19-20 marca i 2-3 kwietnia 2011

• Warsztaty rozwojowe z takich dziedzin jak psychoedukacja, praca z ciałem, muzyka, taniec, plastyka, twórczość, edukacja, wychowanie, zdrowie i wizerunek, w modułach od 1,5 do 3 godzin. Ich celem jest zapoznanie z konkretną metodą oraz inspiracja do dalszego rozwoju.

Progressteron Relacje w dniach: 26-27 marca i 9-10 kwietnia 2011

• Pogłębione warsztaty psychoedukacyjne, w module 1 lub 2 dniowym. Ich celem jest poszerzanie świadomości i zdobywanie umiejętności osobistych, wzbogacających nasze życie i związki z innymi ludźmi.

Program i rezerwacje na stronie Dojrzewalni Róż

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:warsztaty
PROGRESSteron znów we Wrocławiu 2011!