menu
×
Wybierz miasto
Hania2_baner_1100x200
mobile_Hania2
1100X200
360X640
Półkolonie Zalecie

Wakacje dla dzieci – Miasto Dzieci poleca

Półkolonie, kolonie, obozy dla dzieci

Epickie półkolonie

Zapraszamy na półkolonie skierowane do dzieci 6-12 lat ! Zapewniamy opiekę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-17:00; mnóstwo aktywności fizycznych i sportu na świeżym powietrzu; wyżywienie (śniadanie, obiad - dwa dania, podwieczorek, woda przez cały dzień).
Każdy półkolonijny turnus jest pełen naszych flagowych zajęć – Programowanie w świecie Minecraft, Eksperymenty chemiczno-fizyczne oraz Robotyka z programowaniem w aż 6-ciu super epickich motywach do wyboru: Pokemon Academy Minecraft/Lego Star Wars DIY Masters Academy Active Gorączka sportowego lata Adventur Poszukiwacze Przygód Girl Power! Drzewo przyjaźni

Zapisy: tel. 578 306 006 | poznan@nienudno.pl

więcej informacji

Kolonie dla dzieci Na Farmie

Zapraszamy na Kolonie 2023 dla młodszych i starszych dzieci, do Wioski pod Kogutem, z programami opartymi na przygodzie i naturze oraz kontakcie ze zwierzętami. W Wiosce pod Kogutem proponujemy dobrą zabawę, ciekawą edukację i miłą atmosferę dla wszystkich uczestników imprezy Kolonie dla dzieci 2023.Wiejski tryb życia na Koloniach wciągnie wszystkich naszych małych farmerów i poszukiwaczy przygód będących gośćmi Wioski. Na warsztatach Koguta będziemy zbierać jajka w kurniku i podkładać słomę w gniazdach, rozpoznawać jaja i pióra, doglądać drobiu i ptactwa, karmić kury i koguty, Wycinać łowickie koguty. Szukać kolorowych jajek które pogubił kogut na terenie wioski. Możliwy również kurs jazdy konnej Cena podstawowa : turnus 2 tygodnie (13 nocy) 3490 zł turnus 1 tygodniowy ( 6 nocy) 2190 zł Pełna oferta znajduje się na naszej stornie internetowej.

Zapisy: relaks@podkogutem.pl www.podkogutem.pl,
22 727 04 00 w godz. 8:00-20:00


więcej informacji

Wakacyjny kurs rysunku dla dzieci i młodzieży

Wakacyjny kurs dla dzieci i młodzieży to wspaniały pomysł na kreatywne i rozwijające spędzanie czasu. Nasi kursanci poznają zasady rysunku, kompozycji, rozwiną wyobraźnię i przede wszystkim będą się świetnie bawić. WAKACYJNY KURS RYSUNKU to dobra opcja dla dzieci i młodzieży, których pasją jest rysowanie. Kursy podzielone są na dwie kategorie wiekowe: 7-12 lat oraz 13+ i stanowią świetną okazję, aby nauczyć się nowych technik artystycznych i rozwinąć swoją kreatywność. Grupy liczą maksymalnie 8 osób, dzięki temu uczestnicy mogą w miłej i przyjaznej atmosferze rozwijać swoje umiejętności, również przy sztaludze.

Zapisy: makoacademypl@gmail.com,
+48 570 950 155


więcej informacji

Lato w lesie

Zapraszamy na zajęcia w lesie! Daj dzieciom w te wakacje poczuć WOLNOŚĆ! W otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, cały dzień na powietrzu w lesie, na polanie, na drzewach. Po prostu DZIKIE DZIECI w swoim żywiole. U nas dzieci: (mogą ale nie muszą i wszystko w zależności od wieku!): biegają boso, tarzają się w błocie i korzystają z błotnej zjeżdżalni, kąpią się w basenie, chodzą po drzewach, leżą i marzą na łące, jedzą dzikie rośliny, rozpalają ogień, strzelają z łuku, budują schronienia, tworzą i kreują z naturalnym materiałów. I wiele, wiele innych rzeczy bo podążamy za tym, co zaświta w głowach dzieci! Zajęcia dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat.

Zapisy: +48 506646510 Marta | kontakt@polaczenilasem.pl

więcej informacji

Półkolonie sportowe w Bażantowo Sport Katowice

JUŻ W SPRZEDAŻY! PRZEDSPRZEDAŻ DO 10.06.2022
DWA Programy: TENIS, SPORT OGÓLNOROZWOJOWY
* Aż 30h zajęć sportowych na tydzień, basen codziennie!
* Program sprawdzony przez ponad 4500 dzieci!
* Doświadczenie w organizacji półkolonii 9 lat!
* Wykwalifikowani instruktorzy
* Nadzór Kuratorium Oświaty w Katowicach
* Bezpieczeństwo higieniczne wg wytycznych GIS
* Program realizowany w obiekcie: BAŻANTOWO SPORT
* Obiekt na liście Polskiej Organizacji Turystycznej
"Certyfikat dobrych Praktyk"
* ROZLICZENIE BONEM TURYSTYCZNYM.

Zapisy: 32 3502093 | sport@bazantowo.pl

więcej informacji

Półkolonie żeglarskie nad Zalewem Zegrzyńskim dla dzieci i młodzieży 7-13 lat

Zapraszamy na prawdopodobnie najlepsze półkolonie żeglarskie nad Zalewem Zegrzyńskim! Oferujemy kameralne grupy, indywidualne podejście, wykwalifikowanych instruktorów, bogaty program sportowy (zajęcia na wodzie i na lądzie) oraz oczywiście wyżywienie, ubezpieczenie i transport na trasie Warszawa – Zalew Zegrzyński – Warszawa (przystanki: Metro Wilanowska, Pałac Kultury, Metro Młociny, Jabłonna). Dzieci na pewno się z nami nudzić a rodzice mogą być spokojni - bezpieczeństwo dzieci jest dla nas kwestią priorytetową.

Zapisy: + 668 678 019 rezerwacje@forsail.pl

więcej informacji

Półkolonie letnie z AR.Creative

Trzy warianty tematyczne do wyboru:
1. ROBOTYKA i kosmos: budowane i programowanie, kosmiczne gry planszowe
2. FOTO/VIDEO: tworzenie komiksu, animacji poklatkowej, reportażu, studyjna sesja fotograficzna
3. OFF-LINE, czyli totalne zero elektroniki. Lepienie z gliny, malowanie porcelany, wytwarzanie i dekorowanie magnesów na lodówkę, orgiami oraz gry i zabawy znane starszym pokoleniom.

Zapisy: +48668748552, +48662808600 kontakt@arcreative.pl

więcej informacji

Przyjazne dziecku

Zajęcia i miejsca

Wybierz miasto
Dołącz do katalogu
KOLOROWE MEDIA SP. Z O.O. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Przeprowadzenie procesu projektowego dla warsztatów rozwoju osobistego on-line w firmie Kolorowe Media Sp z o.o.”. Celem projektu jest wzrost konkurencyjności firmy oraz dywersyfikacja przychodów. Planowanym efektem (wskaźniki rezultatu) jest wdrożenie 4 nowych projektów wzorniczych. Wartość projektu ogółem: 623 040,00 PLN Wartość wydatków kwalifikowanych: 506 536,58 PLN Dofinansowanie projektu z UE (wkład Funduszy Europejskich): 420 360,97 PLN