Weleda
Weleda Baby

Półkolonie Sportowe 2024 w Łodzi: Odkryj Wakacje w Parku Trampolin SALTOS!

Park Trampolin SALTOS ul. Srebrzyńska 2/4, Łódź
🗺 mapa
📅 poniedziałek 01.07.2024 do poniedziałek 26.08.2024
🎫 999zł
Półkolonie Sportowe 2024 w Łodzi: Odkryj Wakacje w Parku Trampolin SALTOS!
Półkolonie Sportowe 2024 w Łodzi: Odkryj Wakacje w Parku Trampolin SALTOS!

Potrzebujesz atrakcji dla swojego dziecka w Łodzi? Park Trampolin Saltos oferuje idealne rozwiązanie! Nasze półkolonie sportowe to znacznie więcej niż skoki na trampolinach. Zapewniamy różnorodne atrakcje dodatkowe, które gwarantują, że wakacje Twojego dziecka będą pełne zabawy i niezapomnianych wrażeń! Odkryj naszą ofertę i spraw, by te wakacje były wyjątkowe! W tym roku przygotowaliśmy dla Was aż 10 turnusów – więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Dlaczego Park Trampolin SALTOS to Idealne Miejsce na Półkolonie w Łodzi?

To proste! Znamy przepis na idealne wakacje, oto on:

Park trampolin SALTOS + półkolonie sportowe = szczęśliwe dziecko!

Atrakcje i Zajęcia w SALTOS – Najlepsza Rozrywka dla Dzieci w Łodzi

W Parku Trampolin Saltos w Łodzi, Twoje dziecko doświadczy nie tylko skoków na trampolinach, ale także nauczy się różnorodnych akrobacji takich jak salt czy przewroty, a także podstaw parkour, zdobywając umiejętności pokonywania przeszkód. W wolnych chwilach, uczestnicy mogą swobodnie szaleć na trampolinach oraz uczestniczyć w specjalnie przygotowanym programie dodatkowym. A po południu czeka na nich jeszcze więcej emocji dzięki atrakcjom takim jak minecraft, lasery, kino i kręgle! W Parku Trampolin Saltos w Łodzi nudzie mówimy stanowcze nie! Zapewniamy mnóstwo frajdy i radości, gwarantując niezapomniane wakacje pełne aktywności i przygód.

Zarezerwuj miejsce dla swojego dziecka już dziś i zapewnij mu niezapomniane wakacje pełne skoków i zabawy!

Bezpieczeństwo i Opieka Podczas Półkolonii w SALTOS

Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. W Parku Trampolin SALTOS zastosowaliśmy najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa, a nasz wykwalifikowany personel dba o to, by wszystkie zajęcia odbywały się w kontrolowanych warunkach:

Profesjonalna Opieka: Każda grupa jest pod stałą opieką certyfikowanych wychowawców i instruktorów, którzy zapewniają wsparcie i bezpieczeństwo od 7:30 do 17:00.

Sprzęt Najwyższej Jakości: Regularnie kontrolowany i atestowany sprzęt gwarantuje bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Jak Zarezerwować Miejsce na Półkolonie w Parku Trampolin SALTOS?

Zapisy na półkolonie trwają!

Aby zapisać swoje dziecko, wystarczy napisać do nas e-mail. Wystarczy wysłać wiadomość na adres srebrzynska@saltos.pl z informacjami o uczestniku lub uczestnikach oraz wybranych terminach turnusów.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by zapewnić swojemu dziecku lato pełne przygód i rozwoju. Półkolonie w Parku Trampolin SALTOS to gwarancja niezapomnianych wrażeń i mnóstwa zabawy w sercu Łodzi. Zapraszamy do kontaktu i zapisów!

387 ocen
4.95
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent