UD

Zoo Dvur Kralove, Czechy

ZOO w Dvur Kralove w Czechach to zabawa dla całej rodziny
Zoo prowadzi udany program hodowli nosorożców, żyraf, zebr, bawołów i różnych gatunków antylop. Co jest jego niebywałą atrakcją? Będziecie mieli okazję wybrać się na prawdzie afrykańskie safari – w zoo wyodrębniono specjalny obszar, gdzie goście mogą odbyć podróż pośród stad wolnych zwierząt w specjalnych piętrowych autobusach. Jest to możliwe zazwyczaj od połowy maja do końca września. Zobaczycie m.in. stada gnu i ich młodych, grupy antylop, zebry, żyrafy, a także lwy i gepardy – podobnie, jak na prawdziwej afrykańskiej sawannie. Dla żądnych mocniejszych wrażeń – jest również możliwość udania się na safari o zachodzie słońca, by spotkać lwy i gepardy czyhające w gęstniejącym mroku.

ZOO na pewno spodoba się najmłodszym. Oprócz poznania ogromnej ilości zwierząt i ptaków będą mogli pobawić się na placu zabaw i podziwiać np. wystawę Świat Dinozaurów. Zobaczycie na niej m.in. trzynaście naturalnej wielkości modeli dinozaurów w tym Tyrannosaurus rex i Pterosaurus.

ZOO oferuje wiele miejsc, gdzie można zjeść smaczny posiłek – restauracje, budki z jedzeniem i czymś do picia są. Zniżki dla studentów, grup ,dzieci i rodzin. Parking jest bezpłatny.

 

Przydatne informacje:
ZOO Dvůr Králové a. s.
544 01 Dvůr Králové nad Labem
IČ 27478246 | DIČ CZ27478246
Tel.: +420 499 329 515
E-mail: info@zoodvurkralove.cz, zoo.dk@zoodvurkralove.cz
Strona: www.zoodvurkralove.cz/en
Mapa ZOO: www.zoodvurkralove.cz/en/welcome/zoo-plan
Terminy i godziny zwiedzaniawww.zoodvurkralove.cz/en/welcome/admission

 

596 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent