Dzień Dziecka w Multikinie
UD

Legolland, Billund, Dania

Leggoland W Danii to rozrywka dla całej rodziny
Tutaj można naprawdę zaszaleć na lądzie, na morzu i w powietrzu. Mnóstwo zabaw do wyboru – ponad 50 ekscytujących przejażdżek i zabawnych wydarzeń czeka na Waszą rodzinę. Atrakcje dostosowane do różnych poziomów wieku dzieci.

Miniland jest sercem Legoland-u. Tutaj można zobaczyć wspaniały świat w miniaturze i cieszyć się widokiem słynnych budowli i miejsc, które zostały zbudowane/odtworzone z 20 milionów klocków. Odwiedzicie USA, Niemcy, Holandię, Norwegię, Szwecję i Danię. Dzieci będą miały okazję poćwiczyć jazdę specjalnymi samochodzikami i zrobić swoje pierwsze prawo jazdy w Toyota Traffic School (jako pamiątkę z podróży, dzieci otrzymują plastikowe laminowane prawo jazdy z nazwiskiem i zdjęciem).

Będzie okazja podziwiać park z 4 metrów wysokości jadąc w wagonikach z LEGO. Do tego LEGO Pociąg zabierze Was na wycieczkę po parku, która zachwyci całą rodzinę. Po drodze można zobaczyć setki postaci LEGO – dużych i małych. W LEGOREDO Town przeniesiecie się w świat Dzikiego Zachodu. Spotkacie kowbojów, poszukiwaczy złota i przeżyjecie niesamowite przygody. Kraina ta oferuje mnóstwo zabawy i aktywności dla całej rodziny: m.in. możliwość popłynięcia LEGO Canoe wśród niedźwiedzi i pum, rzeką, która kończy się ryczącym wodospadem.

Imagination Zone to świat podwodnej zabawy i przygody 4D dla całej rodziny. Możecie zwiedzić „Atlantis by SEA LIFE” – gdzie zbliżycie się do rekinów – i poszukać zatopionego skarbu. Zobaczcie również największe kraby w Danii. W LEGO Studios – największym w Skandynawii kinie 4D będziecie mogli obejrzeć filmy, które angażują wszystkie zmysły.

Adventureland podniesie Wam poziom adrenaliny. Zwiedzicie Świątynię, w której ukryto skarby, będziecie mogli spotkać mumie czające się w ciemności. Oprócz tego na terenie tej krainy – dzieci będą mogły wejść w rolę strażaków – naprawdę świetna zabawa – rodziny konkurują o to, kto jest najszybszym i najbardziej efektywnym zespoły przeciwpożarowym. Lubicie mocne wrażenia? X-treme Racers to jedna z najciekawszych tu kolejek górskich – 16 metrów w górę i w dół – 60 km na godzinę. Jesteście gotowi na szaloną jazdę?

Miejsce przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Wszystkie drogi i ścieżki są utwardzone. Wózki spacerowe (ograniczona ilość) można wypożyczyć przy wejściu. W Babycare Centre dostępne miejsce dla osób chcących ogrzać mleko dla dzieci i jedzenie, wykonać zabiegi higieniczne czy nakarmić malucha. Toalety znajduj się w wielu miejscach parku. Zróżnicowane punkty gastronomiczne, ze smacznym jedzeniem. Na terenie LEGOLANDU znajduje się sporo ciekawych sklepów –  tutaj znajdziecie tu duży wybór klocków LEGO,  produktów i wspaniałych pamiątek. 

 

Przydatne informacje:
LEGOLAND ApS
Nordmarksvej
DK-7190 Billund
Tel: +45 7533 1333
E-Mail: info@LEGOLAND.dk
Stronawww.legoland.dk/en 
Mapa: www.legoland.dk/Oplev-LEGOLAND/
Zwiedzanie: www.legoland.dk/Planlag-dit-besog/abningstider/

 

822 ocen
4.97
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent