UD

Legoland, Gunzburg, Niemcy

uwielbiasz Lego? Zapraszmy do Legolandu Niemcy - rozrywka dla całej rodziny
Ogromny plac zabaw, świat z dziecięcych marzeń staje przed Wami otworzem! Park ten obejmuje obszar tak duży, jak 26 boisk do piłki nożnej i dzieli się na osiem tematycznych obszarów. Każdy z nich ma na celu zadbanie o to, by bohaterowie w każdym wieku znaleźli powód do radości i przeżycia niesamowitych wrażeń. Czekaja m.in. kolejki górskie, atrakcje wodne i pokazy. Całą rodzina spędzi tu czas wyjątkowo ciekawie.

Sercem parku jest Miniland. Tutaj, wiele słynnych europejskich miast i krajobrazów zostało odtworzone z ponad 25 mln klocków LEGO ( z wielką dbałością o szczegóły). Będzie okazja poczuć się niczym Guliwer. Na pewno spodoba się Wam przepiękna Wenecja, czy Holandia z mnóstwem wiatraków z klocków. Cały Miniland jest animowany, a goście – mogą ożywić modele, naciskając przyciski i odpowiednie przełączniki. Co Was tu jeszcze czeka? Atrakcji jest wiele… Wśród nich zaś, w strefie IMAGINATION – będzie okazja zbudować swój własny samochód wyścigowy i przetestować jego prędkość!

ADVENTURE LAND – obszar parku ukryte w dzikiej dżungli pozwoli Wam wejść do świata roślin, dzikich zwierząt i fantastycznych stworzeń. Będziecie mogli też poznać sawanne udając się na safari wśród 90 dzikich zwierząt LEGO! Nie zapomnijcie zajrzeć również do Świata Piratów – będziecie zachwyceni. Spodoba się Wam również w LEGO CITY, gdzie znajduje się Fabryka LEGO – klocki LEGO są wykonywane na oczach zwiedzających! Ci, którzy chcą mogą skorzystać z pobytu w mieście –  zrobić swoje pierwsze prawo jazdy w Legoland Hyundai ® Driving School lub udać się na wycieczkę statkiem.

Klocki będziecie mogli zabrać również do domu – sklepy są pełne różnego ich rodzaju. Pyszny posiłek zjecie w jednej z wielu restauracji i kawiarni, jakie się tu znajdują.

Przydatne informacje:
LEGOLAND® Deutschland Freizeitpark GmbH
LEGOLAND Allee 2
89312 Günzburg, Niemcy
Tel.: +49 (0) 180 5 700 757 01
E-Mail: info@legoland.de
Stronawww.legoland.de
Mapa: www.legoland.de/en/Explore
Godziny otwarcia: www.legoland.de/en/Plan/Opening-hours 

 

166 ocen
4.99
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent