Dzień Dziecka w Multikinie
UD

Europa-Park, Rust, Niemcy

Europa Park w Rust, Niemcy to rozywka dla całej rodziny
Zachwyci Was wycieczka do Zaczarowanego Lasu, gdzie bajka staje się rzeczywistością (ożywa sześć opowiadań braci Grimm). Dzieci będą miały okazję poznać świat 7 krasnoludków, zobaczyć interaktywną galerię, gdzie czekają tak unikalne rzeczy, jak pantofelek Kopciuszka czy jabłko Śnieżki, odwiedzić domek z piernika z bajki o Jasiu i Małgosi.

Specjalny obszar nazwany – Świat dziecka dostarczy każdemu maluchowi i starszemu dziecku niesamowitych wrażeń – piękne krajobrazy z dużą ilością wody, wydmy, biały piasek i oryginalny kuter rybacki skuszą miłośników przygód! Przejażdżka łodzią, podziwianie parku z 9 metrowej Latarni morskiej, Wioska Wikingów z placem zabaw z olbrzymią zjeżdżalnią, ścianami wspinaczkowymi to równiez niesamowite atracje, które na Was czekają.  Do tego na wielkim statku Wikingów, jest wiele do odkrycia – można myszkować do woli. Na terenie Krainy Przygody możecie udać się na rodzinną wyprawę na jednej z tratw, które suną powoli jeziorem oraz przeżyć fantastyczną przygodę w królestwie króla Salomona.

Co jeszcze Was czeka w Parku? Jest tego naprawdę sporo m.in. Magiczny Świat Diamentów (głęboko pod ziemią: wulkany, przyczajone smoki i gobliny, kopalnia diamentów), oryginalne mini karuzele, inspirujący rejs przez krainy elfów.

Atrakcja przyjazna dzieciom – wyznaczone miejsce do karmienia maluchów i odpoczynku na terenie „Włoch”, możliwość wypożyczenia wózka, 46 różnych restauracji, punktów gastronomicznych, barów i lodziarni. Jeden z najbardziej atrakcyjnych parków rozrywki w Europie – setki atrakcji, przedstawień, zjeżdżalni, basenów i grono animatorów zapewni doskonałą zabawę nawet najbardziej wymagającym gościom.

 

Przydatne informacje:
Europa-Park-Straße 2
77977 Rust, NIEMCY
E-mail: info@europapark.de
Info-Line: +49 (0) 7822/776688
Ticket-Line: +49 (0) 7822/776697
Cinema-Hotline: +49 (0) 7822/776696
Rezerwacja i pytania dotyczące hoteli: 0049 (0) 7822/860 5679
Strona: www.europapark.de/lang-en/Infos-und-Service/Additionals/404-Nicht-gefunden/c87.html
Godziny otwarci: www.europapark.de/lang-en/Info-and-services/Opening-Times/c270.html
Mapa interaktywna: www.europapark.de/lang-en/Park-attractions/Map/c432.html
Wirtualne zwiedzanie: www.europapark.de/kundenbereich/park/360-europa-park/index.html

 

241 ocen
4.96
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent