Fabryka Marzeń
Zapraszamy do Klockowni!

Kocham Świat, Justyna Bacz dzieciom

Justyna Bacz dzieciom recenzja płyty
📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑
Jako nauczyciel przedszkola poszukuję płyty uniwersalnej – z ładną muzyką do słuchania, śpiewania z dziećmi, ale też zawierającej utwory wyciszające. Takiego absolutnego niezbędnika stwarzającego wiele możliwości bez zmieniania zawartości odtwarzacza. I właśnie takie cudo oddają w nasze ręce Justyna Bacz i Mariusz Dubrawski. Melodyjny głos i dopracowana muzyczna aranżacja przenosi słuchacza w świat pełen dźwiękowej magii.

Znajdziemy tu utwory o różnej tematyce: Wyprawa na piknik, Kukułka kuka, Kiedy deszczyk pada, Była sobie biedroneczka, Kotek-psotek, Nasz piesek, nasz kotek, Kocham świat, Wiosna radosna, Jakie piękne lato, Idzie jesień, Zima, to zima, Panie doktorze, Zapraszamy do stołu, Urodzinki, urodzinki, Miłe słowa, Czary-mary, dzięki czemu możemy korzystać z niej cały rok, przy wielu uroczystościach i na co dzień.

Piękne kołysanki naprawdę pomagają wyciszyć grupę. Moim podopiecznym podobają się wszystkie utwory, ale Księżyc to srebrny balonik skradł ich serca i potrafiły go nucić godzinami.

Księżycu, księżycu, o czym tak myślisz?

Księżycu, księżycu, czy mi się przyśnisz?

Księżycu, księżycu, tak pięknie świecisz,

księżycu, księżycu, dla wszystkich dzieci.

Całości dopełnia książeczka zawierająca kilka słów od autorów, treść dwudziestu utworów, a to wszystko w pięknej szacie graficznej. Płyta spodobała nam się tak bardzo, że kupiłam drugą dla młodszej córki, niemogącej się pogodzić z tym, że pierwsza zamieszkała w mojej pracy. Polecam gorąco przedszkolakom, rodzicom, babciom, dziadkom, ciociom, wujkom, nauczycielom i wszystkim, którzy spędzają czas z dziećmi.

kocham świat recenzja płyty cdKocham świat Justyna Bacz dzieciom (CD) 
Wykonawca: Bacz Justyna
Data premiery: 2021-05-29
Rok nagrania: 2021
Producent: Soliton

 

227 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
Marta Sikorska

Marta Sikorska

Nauczyciel wychowania przedszkolnego, autorka scenariuszy dydaktycznych. Prywatnie adeptka karate kyokushin, oraz mama dwóch uroczych córeczek, razem z którymi pochłania metry sześcienne literatury dziecięcej i nie tylko. Swoją pasją do czytania dzieli się innymi polecając najciekawsze pozycje w swoich recenzjach. Prowadzi bloga ksiazkawdzieci.blogspot.com

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent