Monika Konieczny

Na co dzień zabiegana mama nastolatków oraz zaangażowana redaktor od zadań codziennych i specjalnych. Z wykształcenia automatyk i matematyk, a z zamiłowania korektorka tekstów, miłośniczka literatury pięknej (zwłaszcza dziecięcej), muzyki operowej i filmowej oraz podróży małych i dużych. Niedawno odkryła nową pasję - ogród, w którym bez przerwy coś kopie, sadzi i przesadza, by świat był piękniejszy i bardziej kolorowy.

monikak@miastodzieci.pl

Inne

plener kulinarny na Starym Kleparzu

Otwarty plener kulinarny na Starym Kleparzu

Muzeum Etnograficzne w Krakowie we współpracy z Polską Akcją Humanitarną oraz Art & Food Bazar zaprasza do spotkania przy wspólnym stole na Starym Kleparzu. Do opowieści o jedzeniu, ulubionych smakach oraz rozmowy o problemach i wyborach, przed którymi na co dzień stajemy przygotowując posiłki.

Kultura

Wieliczka noc muzeów

Noc Muzeów 2016 w Wieliczce – Odkrywamy nieznane

Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka zaprasza 13 maja w godz. 19.00 – 24.00 do Zamku Żupnego i ekspozycji w kopalni soli. W temat przewodni imprezy, organizowanej wspólnie z muzeami krakowskimi, wpisuje się odkrywanie nieznanych obrazów Wieliczki i kopalni na najstarszych mapach górniczych pochodzących z XVII w. (godz. 19.00, 21.00).

Warsztaty i zajęcia

taniec NCK

W maju dzieci nudzić się nie będą!

Nowohuckie Centrum Kultury działa pełną parą i zaprasza nie tylko na kolejne zajęcia w Nowohuckim Uniwersytecie Dzieci, ale również na pokaz szkoły walki promującej piękno i estetykę ciała oraz dwa wydarzenia promujące piękno i estetykę ducha. A na koniec, specjalnie dla Was, nawet staniemy na głowie! Zapraszamy !

Kultura

Europejska Noc Muzeów w CSW w Toruniu

Noc Muzeów w CSW w Toruniu

Już 14 maja zapraszamy na EUROPEJSKĄ NOC MUZEÓW – w tym roku CSW będzie otwarte do 1:00 w nocy! Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo aktywności rodzinnych, które ruszają już od 16:00, w tym nowy cykl MAGAZYN SZTUKI i specjalną edycję ciszących się ogromną popularnością BAJEK Z RZUTNIKA.