Macierzyństwo bez Photoshopa

Małopolski Ogród Sztuki przy ul. Rajskiej 12 mapa

czwartek 26.05.2016

Wstęp wolny

macierzyństwo Kraków

Rodzice blogerzy z kilkunastu miast Polski na Dzień Matki wydają zbiór tekstów ze zdjęciami autorek „Macierzyństwa bez Photoshopa”. To akcja charytatywna blogerów, matek i ojców, na rzecz ciężko chorego dziecka.

Autorzy przekażą całość honorarium na konto chorego na rdzeniowy zanik mięśni Mikołajka Kamińskiego w Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.

Mikołaj z młodszym bratem Macierzyństwo to również strach i ból, kiedy dziecko cierpi. Mikołajek ma 6 lat. Rodzice zbierają pieniądze na nietypowy wózek inwalidzki dla dziecka przebywającego cały czas w pozycji leżącej. Mikołajka można poznać bliżej, zaglądając na blog, który prowadzą jego rodzice.
mikolajkowo.blogspot.com

 Rodzice zbierają pieniądze na nietypowy wózek inwalidzki dla dziecka przebywającego cały czas w pozycji leżącej „Macierzyństwo bez Photoshopa” to zbiór zdjęć i tekstów o przeżyciach matek i ojców po narodzinach dziecka. Różnią się one od wizerunku rodzicielstwa wykreowanego w kolorowych czasopismach, które prezentują na zdjęciach wyretuszowane postaci modelek i modeli.

Spotkanie z autorkami i autorami tekstów odbędzie się 26 maja o godz. 12.00 w Pauza in Garden w Małopolskim Ogrodzie Sztuki przy ul. Rajskiej 12 w Krakowie. W trakcie spotkania zaplanowano losowanie bezpłatnych egzemplarzy „Macierzyństwa bez Photoshopa” dla uczestników spotkania.
Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie