Dzień Dziecka w Cyberpace. Mamy wejściówki!

Warszawska 1/6
📅 środa 01.06.2016
cyberpaka dzien dziecka
Dzień Dziecka jest okazją do wyrażenia naszej miłości i troski, do złożenia najlepszych życzeń, a także bardzo często do podarowania skromnego upominku. Dlaczego jednak podarunkiem tym ma być kolejna zabawka? Czy nie lepiej podarować dziecku niezwykle kreatywnie spędzony czas, który nie tylko sprawi, że ten dzień stanie się wyjątkowy, ale także może obudzić w nim pasję do nowych technologii oraz analitycznego i logicznego myślenia!

W trakcie warsztatów dzieci będą mogły:

• zbudować robota i zaprogramować go dzięki specjalnej aplikacji;
  • poznać kilka podstawowych pojęć z zakresu programowania;
  • przekonać się, że nauka programowania może być naprawdę fajna!

Warsztat odbędzie się w naszej pracowni, na ulicy Warszawskiej 1/6, dokładnie 1 czerwca 2016 w godz. 17.30-20.30.

Warsztat przeznaczony jest dla dzieci w wieku 10-13 lat

Liczba miejsc jest ograniczona.

Koszt: 100 ZŁ

Zapraszamy do kontaktu! Rezerwacji można dokonywać telefonicznie lub mailowo:

kontakt@cyberpaka.pl

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

kom. (+48) 792-538-833

Więcej informacji: http://cyberpaka.pl/dzien-dziecka-cyberpace/

UWAGA!

Mamy dla naszych czytelników dwie wejściówki na Dzień Dziecka w Cyberpace! Aby zdobyć jedną z nich wystarczy przysłać zgłoszenie na adres monikak@miastodzieci.pl. W temacie należy wpisać „Cyberpaka”, w treści oprócz swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu podać imię i wiek dziecka. Na dwa wylosowane adresy e-mail wyślemy informację o sposobie odbioru zaproszenia. Na zgłoszenia czekamy do 31 maja do godz. 21.

*Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej