Monika Konieczny

Na co dzień zabiegana mama nastolatków oraz zaangażowana redaktor od zadań codziennych i specjalnych. Z wykształcenia automatyk i matematyk, a z zamiłowania korektorka tekstów, miłośniczka literatury pięknej (zwłaszcza dziecięcej), muzyki operowej i filmowej oraz podróży małych i dużych. Niedawno odkryła nową pasję - ogród, w którym bez przerwy coś kopie, sadzi i przesadza, by świat był piękniejszy i bardziej kolorowy.

monikak@miastodzieci.pl

Inne

wystawa magia

Wystawa Magii i Czarów w Galerii Kazimierz!

„Pierwsza na świecie wystawa Magii i Iluzji” w Galerii Kazimierz potrwa jeszcze tylko do 13 maja. Czarodziejska Wystawa, która wypełniła wnętrze galerii, cieszy się ogromnym powodzeniem, gdyż dostarcza zarówno rozrywkę, jak i wartość edukacyjną.

Kultura

Warsztaty detektywistyczne w Bydgoszczy

Warsztaty detektywistyczne w Bydgoszczy

Zakamarki zapraszają na zabawy z Linneą, rozważania o pięknie i sztuce, spotkanie z książką artystyczną, warsztaty z Lassem i Mają, i rozważania nad umiejętnością gwizdania.

Kultura

Żuławy w Elblągu

Zasmakuj w Żuławach

„Cudze chwalicie swego nie znacie” – aby, zapobiec sprawdzeniu się tego popularnego przysłowia już w niedzielę, 8 maja od 11.00 do 16.00 Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu oraz Muzeum Stutthof w Sztutowie zapraszają na spotkanie „Żuławy w Elblągu”, podczas którego będzie można zapoznać się z oferowanym przez tą krainę bogactwem przyrody, krajobrazu, kultury, kuchni i nie tylko …

Kultura

komedianty

Teatr Praska 52 – Repertuar majowy 2016

            Repertuar majowy 2016 13 maja (piątek) godz 19.00,  Sąsiadka, komedia dell’arte 10 lecie działalności przy Praskiej 52. Inauguracja – Koncert na Otwarcie No.1- miała miejsce 13 maja (piątek) roku 2006 14 maja (sobota) godz 19.00,  Sąsiadka, komedia dell’arte 15 maja (niedziela) godz 19.00, Wszystko w rodzinie – It Runs in the Family 19 maja […]