Dziecięcy paszport do filmowych podróży z Cinema City!

Cinema City mapa

sobota 04.06.2016 do niedziela 05.06.2016

filmowy dzień dziecka w krakowie

Co robi Alicja po drugiej stronie lustra? Gdzie jest Dory? Jak zostać kotem? Podróże filmowe i kolekcjonowanie to coś, co tygryski lubią najbardziej!

Z myślą o małych kinomanach Cinema City stworzyło program ‘Mój Paszport Filmowy’ – książeczkę do zbierania naklejek z premierami kinowymi tego lata i przepustkę do nagród. Pierwsza okazja do zdobycia Paszportu już 27 maja – z okazji premiery Alicji po drugiej stronie lustra! Cinema City wie, jak rozpieszczać maluchy, bo 4 i 5 czerwca w kinach czekają atrakcje, dzięki którym Dzień Dziecka wydłuży się na weekend!

’Mój Paszport Filmowy’ to program skierowany do najmłodszych widzów, którzy uwielbiają chodzić do kina i z wypiekami na twarzy czekają na kolejne przygody filmowych przyjaciół. Książeczka z opisami wakacyjnych premier kinowych dla dzieci zabierze je w podróż pełną nagród i bajkowych przygód. Dzięki specjalnej liście filmów, która znajduje się w Paszporcie i na stronie www.cinema-city.pl/kids_club, maluchowi nie umknie żadna kinowa premiera, a zmysł kolekcjonerski wyostrzą filmowe obrazki do wklejenia do książeczki.

Każda wizyta w kinie na jednym z filmów uczestniczących w programie to nagroda gwarantowana – świetne naklejki dotyczące filmu oraz możliwość odebrania dodatkowych smakołyków w barze. Za zebranie wszystkich naklejek czeka kolejna super niespodzianka! Pierwsza okazja do przyłączenia się do klubu ‘Mój Paszport Filmowy’ już 27 maja – podczas premierowego seansu Alicji po drugiej stronie lustra, a cała akcja potrwa aż do końca wakacji. Ale to nie koniec atrakcji!

Z okazji Dnia Dziecka, w weekend 4-5 czerwca w każdym z 33 kin Cinema City w Polsce na maluchy czekać będą kąciki animacyjne, gdzie znajdą nie tylko słodycze, ale także kolorowanki z bohaterami filmowymi, świetną zabawę oraz gry edukacyjne związane ze światem kina.

Przez prawie 3 miesiące dzieci mogą uczestniczyć także w konkursach filmowych na stronie www.cinema-city.pl/kids_club. W każdy czwartek, począwszy od 9 czerwca, aż do 1 września do wygrania 150 zabawek Transformers i My Little Pony! Partnerami akcji są marki: Chupa Chups, Ziaja i Hasbro.

A czym zaskoczy widzów disnejowska Alicja po drugiej stronie lustra? Tytułowa Alice Kingsleigh – znana z książki Lewisa Carrolla pt. Alicja w Krainie Czarów i filmu pod tym samym tytułem (2010 r.) – powraca do Krainy Czarów, gdzie czekają na nią starzy znajomi: Biały Królik, Kot z Cheshire i Kapelusznik. Okazuje się jednak, że ten ostatni wpadł w tarapaty i nie jest już sobą. By ratować przyjaciela, Alicja wyrusza w przeszłość, podejmując walkę z ekscentrycznym Czasem. Milusińscy znajdą w filmie baśniowe stworzenia oraz przyjaźń, która nie zna granic, a dorośli – wysmakowane aluzje do rzeczywistości.

Alicja po drugiej stronie lustra już od 26 maja we wszystkich kinach Cinema City, a także w salach ŠKODA 4DX (Warszawa, Kraków, Lublin) oraz kinach IMAX (Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Warszawa).

Szczegóły na stronie www.cinema-city.pl i www.cinema-city.pl/kids_club.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:Dzień Dzieckafilm