Zabawy i gry dla 3 dzieci

Zabawy i gry dla 3 dzieci to niełatwe wyzwanie. Taka wesoła i pełna energii gromadka potrzebuje uwagi i domaga się wciąż nowych pomysłów na zabawę. Znajdziecie je tutaj, zapraszamy!

zabawa dzieci wyścig

Państwa-miasta dla sztafety

Każdy chyba zna tę zabawę ze szkoły i wie, że niespecjalnie odpowiada wiercipiętom, które nie dają rady usiedzieć w miejscu. Z nimi pobawcie się w mobilną wersję tej gry.

Jesienny-las

Jesienny las

Do stworzenia naszego lasu będą nam potrzebne: kasztany, żołędzie, szyszki o różnym kształcie i wielkości, mech, kawałki kory, gałązki modrzewiu albo tuj, bądź innego krzewu, owoce głogu albo jarzębiny, bądź inna gałązka z kolorowymi owocami. Poza tym będą nam potrzebne wykałaczki bądź zapałki, plastelina, dobrze byłoby gdybyśmy mieli klej typu wikol a jeśli będziemy tworzyć las razem z naszymi dziećmi można użyć kleju na ciepło.

Mowa Kwiatów – wróżba andrzejkowa

W Andrzejkowy wieczór wróżymy i przepowiadamy – także z kwiatów! Kwiatowa, magiczna wróżba na Andrzeja umili przyjęcie. Propozycja zabawy przysłana na konkurs Miasta Dzieci – Andrzejki i Katarzynki.