Zabawy i gry dla 2 dzieci

Zabawy i gry dla 2 dzieci czyli w co bawić się z dziećmi, by się nie nudziły, odkrywając w sobie kreatywność? Jakie zabawy rodzic może podpowiedzieć? Zobacz pomysły na gry i ćwiczenia od malucha do starszaka.

zabawa dzieci wyścig
Zabawy w szkole

Państwa-miasta dla sztafety

Każdy chyba zna tę zabawę ze szkoły i wie, że niespecjalnie odpowiada wiercipiętom, które nie dają rady usiedzieć w miejscu. Z nimi pobawcie się w mobilną wersję tej gry.

Zabawy w szkole

Mowa Kwiatów – wróżba andrzejkowa

W Andrzejkowy wieczór wróżymy i przepowiadamy – także z kwiatów! Kwiatowa, magiczna wróżba na Andrzeja umili przyjęcie. Propozycja zabawy przysłana na konkurs Miasta Dzieci – Andrzejki i Katarzynki.

Pieczone-ciastka-z-ricotty
Zdrowe przepisy dla dzieci

Pieczone ciastka z ricotty

W stylu eko! Ten niezwykle prosty, a zarazem efektowny deser jest idealnym rozwiązaniem dla diabetyków. Charakteryzuje się niskim indeksem oraz ładunkiem glikemicznym, jest sycący, a także niezwykle smaczny.