Dodaj swoje wydarzenia, zajęcia, atrakcje +

Metalowe bajeczki w Famidze

📅 niedziela 22.09.2013
Metalowe bajeczki w Famidze

Wspólnie z prowadzącą warsztaty Alicją Karczmarską-Strzebońską maluchy wystawią własne przedstawienie z udziałem metalowych, gałgankowych i papierowych przedmiotów, jakie są w każdym domu. Na własne oczy przekonają się, jak niezwykła może być bajka o Czerwonym Kapturku, albo o Jasiu i Małgosi.

Metalowe bajeczki to już trzecie warsztaty towarzyszące naszej akcji Miejsce przyjazne maluchom, podczas której szukamy w Krakowie i Małopolsce miejsc przyjaznych dzieciom i rodzicom. Na zgłoszenia firm i instytucji czekamy do 22 września włącznie  wystarczy wysłać wypełniony formularz na adres maluchy@krakow.agora.pl. Następne warsztaty dla dzieci za tydzień 29.09 w Rodzinka Cafe.

22 września, godz. 11-13

________________________________________
Akcja Miejsce przyjazne maluchom organizowana jest przez Agencję PR Inspiration i Gazetę Wyborczą od 2006 r. W zeszłym roku partnerem akcji został portal Wrota Małopolski. W ramach akcji szukamy miejsc przyjaznych rodzicom i dzieciom w całej Małopolsce, organizujemy spotkania i warsztaty. Więcej szczegółów na www.miejsceprzyjaznemaluchom, www.krakow.gazeta.pl, www.wrotamalopolski.pl.
________________________________________
Patronat honorowy:
Prezydent Krakowa  prof. Jacek Majchrowski,
Marszałek Województwa Małopolskiego  Marek Sowa.

Patroni medialni: Lovekrakow  www.lovekrakow.pl, Radio Eska Kraków  www.eska.pl, Kids in Kraków  www.facebook.com/KidsInKrakow, www.karnet.krakow.pl, Miasto Dzieci  www.krakow.miastodzieci.pl.