Dzień Dziecka w Multikinie
UD

Warsztaty dla rodzin na Wawelu – Królewskie nutki

Zamek Królewski na Wawelu, Centrum Multimedialne
🗺 mapa
📅 niedziela 09.06.2024
Warsztaty dla rodzin na Wawelu - Muzyczne psoty

Podczas wspólnych muzycznych podróży będziemy przeżywać muzykę na wiele sposobów: śpiewając, grając na instrumentach, tańcząc i improwizując, a także tworząc orkiestrowe wykonania utworów muzycznych. Dzieci będą miały okazję rozwinąć kreatywność, pamięć, koncentrację czy koordynacje słuchową.

Oferując najmłodszym muzyczne zajęcia, wpływamy pozytywnie na  rozwój ich mowy, odbiór świata i integrację sensoryczną. W swobodnej atmosferze pokażemy muzyczne zwyczaje, instrumenty i zadomowimy się w świecie otaczających nas dźwięków. Pozwolimy wybrzmieć najpiękniejszym piosenkom w murach Zamku Królewskiego na Wawelu, a zabierając muzykę ze sobą do domu, pomożemy naszym dzieciom rozwijać wrażliwość muzyczną.
Zajęcia poprowadzi Joanna Nawojska – Angerman – rytmiczka i pedagożka, autorka tekstów i muzyki, która od ponad 6 lat opracowuje autorskie zajęcia muzyczne dla dzieci i dorosłych, opierając się na metodach Carla Orffa, Weroniki Sherborne i Edwina E.  Gordona.

Miejsce: Centrum Multimedialne

  • warsztaty skierowane są do rodziców i dziadków z dziećmi w wieku 2–3 lat
  • opłata: dziecko – 45 zł za jedne zajęcia; udział opiekuna obowiązkowy; opiekunowie uczestniczą w zajęciach bezpłatnie; ze względu na ograniczoną przestrzeń prosimy, aby dziecku towarzyszył jeden opiekun.
  • sprzedaż online – linki podajemy w opisach pojedynczych wydarzeń
  • miejsce zbiórki: dziedziniec zewnętrzny – przed budynkiem z kasami biletowymi, obok makiety wzgórza wawelskiego
  • podczas wybranych warsztatów będą robione zdjęcia dokumentujące wydarzenie, które zostaną opublikowane na stronie internetowej Zamku oraz w mediach społecznościowych; więcej o przetwarzaniu danych osobowych w naszej instytucji: https://wawel.krakow.pl/rodo

 

NUTKOWY ZAWRÓT GŁOWY
09 czerwca 2024
godz. 11:00, 12:00

Muzyczne przywitanie wakacji? A może dalsze świętowanie Dnia Dziecka? Podczas muzycznych warsztatów „Królewskich nutek” wspólnie potańczymy, poszukamy intrygujących dźwięków i wyruszymy w podróż na pełne morze. A tam? Instrumenty, piosenki i szalone szanty. Zapraszamy na Wawel po garść inspiracji na wakacyjne muzykowanie z dzieckiem w domu.

631 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent