Zajrzyj do Huty!

różne lokalizacje mapa

piątek 18.09.2020 do niedziela 20.09.2020

Zajrzyj do Huty!

Jak co roku, zapraszamy wszystkich na kolejną edycję  Zajrzyj do Huty! Przez dwa dni, zupełnie na luzie, nieśpiesznie i przede wszystkim z profesjonalnymi przewodnikami będziecie mogli poznać historię i dziedzictwo Nowej Huty. Przed Wami kilka dni pełnych warsztatów, spacerów, wykładów i debat.

Otworzymy dla Was niedostępne na co dzień miejsca  Odtajnimy sekrety sprzed wieków, skrywane przez dworki i pałace z obrzeży Nowej Huty. Pasjonaci Nowej Huty przedstawią Wam „swoją” dzielnicę.

W każdym z miejsc, które odwiedzicie otrzymacie bezpłatny kieszonkowy przewodnik oraz ulotkę-mapę, które ułatwią znalezienie wszystkich atrakcji i pozwolą zaplanować czas w Nowej Hucie. Dodatkowo w Muzeum Nowej Huty – oddziale Muzeum Krakowa, os. Centrum E 1, odbędzie się w dniach 19–20 września kiermasz nowohuckich wydawnictw: zniżka 50%! 

18 – 20 WRZEŚNIA 2020
MUZEUM NOWEJ HUTY

os. Centrum E 1

Pełny program wydarzenia dostępny na stronie internetowej  https://www.muzeumkrakowa.pl/aktualnosci/zajrzyj-do-huty-2020

Zapisy na wydarzenia o ograniczonej liczbie miejsc przyjmowane są od 1 września 2020 r. (szczegóły podano przy danym punkcie programu).
Rezerwacja w Centrum Obsługi Zwiedzających Muzeum Krakowa:
e-mail: info@mhk.pl, telefon: 12 426 50 60.

Ze względu na stan epidemii organizator zastrzega sobie prawo zmiany programu. 

Przypominamy, że wszystkie wydarzenia w Muzeum Krakowa organizowane są z zachowaniem reżimu sanitarnego. Dla zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego wszyscy uczestnicy zajęć realizowanych w przestrzeni zamkniętej zobowiązani są do zakrywania ust i nosa. Osobom, które ze względów medycznych nie mogą nosić maseczek, zalecamy korzystanie z przyłbic lub rezygnację z udziału w zajęciach. Przed wejściem do muzeum konieczna jest również dezynfekcja rąk.

Mecenasem wydarzenia jest PGE Energia Ciepła S.A. Oddział nr 1 w Krakowie

ZAJRZYJ Z NAMI DO HUTY!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie