Warsztaty dla dzieci i rodzin w MNK. Do dzieła!

Kamienica Szołayskich, pl. Szczepański 9 mapa

niedziela 04.12.2022

Do dzieła!

Dzieci i rodziców, którzy w biegu pomiędzy przedszkolem, szkołą a domem chcieliby przez chwilę się zatrzymać i odpocząć, zapraszamy, by zrobili to z nami w Muzeum.

Raz w miesiącu, w sobotnie lub niedzielne przedpołudnie, spotkamy się w galerii przed dziełem, które stanie się inspiracją do swobodnej rozmowy. Za każdym razem wybór dzieła będzie dla uczestników niespodzianką. Nie damy zasnąć szarym komórkom!

A zatem, do dzieła!

4.12.2022, godz. 11:00
Niespodzianką będzie nie tylko wybór dzieła-bohatera spotkania, ale również fakt, że zajęcia są darmowe dla uczestników. Izabela Stawarz zabierze nas w tajemniczy świat tkanin.

Kamienica Szołayskich, pl. Szczepański 9
Miejsce zbiórki: sień, przy kasie biletowej

Ważne informacje:
Udział bezpłatny, wymagana rezerwacja: Centrum Informacji i Rezerwacji MNK – rezerwacja@mnk.pl lub tel. 12 433 57 44 (w godz. 9:00–16:00 w dni powszednie)
Możliwość rezerwacji: od 28.11.2022

Prowadzenie:

Izabela Stawarz – edukatorka i artystka, ukończyła studia na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Na co dzień pracuje w Dziale Edukacji MNK w Zespole ds. Edukacji Formalnej. Zajmuje się tworzeniem programów dla szkół, nauczycieli i uczelni. Współautorka działań edukacyjnych do wystaw „Przedmioty. Galeria Designu Polskiego XX i XXI wieku” oraz “Przekroje. Galeria Architektury Polskiej XX i XXI wieku”. Miłośniczka pięknych i dobrze zaprojektowanych rzeczy.
Kiedy była mała, uwielbiała tworzyć różne dziwne rzeczy — na kartce papieru, czy z pozornie niepasujących do siebie przedmiotów — i tak jej zostało.

Więcej informacji https://mnk.pl/artykul/do-dziela-cykl-spotkan-dla-dzieci

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Warsztaty dla dzieci  i rodzin w MNK. Do dzieła!

Muzeum Narodowe w Krakowie

Zbiory, nad którymi pieczę sprawuje najstarsze muzeum narodowe w Polsce liczą blisko 780 tysięcy eksponatów. Z liczby tej ponad 300 tysięcy stanowi kolekcja Muzeum i Biblioteki Książąt Czartoryskich, zarządzana przez MNK. Zasadniczym trzonem zbioru jest sztuka …

Więcej

Adres:

Gmach Główny
al. 3 Maja 1
30 - 062 Kraków


Kontakt:

012/ 295 55 95
edukacja@muzeum.krakow.pl
http://www.muzeum.krakow.pl

 
ZOBACZ TAKŻE:muzeumwarsztaty