Jadzia Pętelka

Sztuka bajek

📅 sobota 28.11.2015 do niedziela 29.11.2015
Sztuka bajek

Do każdego seansu planujemy niespodzianki dla najmłodszych uczestników oraz dużo, dużo i jeszcze więcej atrakcji (między innymi upominki dla wszystkich dzieci)!

UWAGA! Miasto Dzieci ma dla Was niespodziankę!

Mamy do rozdania 2 dwuosobowe zaproszenia na te wspaniałe seanse (1 na sobotę, 1 na niedzielę)!
Chętne osoby proszone są o wysłanie zgłoszenia (o temacie: Sztuka bajek i wybrany dzień, np. Sztuka bajek, sobota) wraz z imieniem i nazwiskiem rodzica, wiekiem dziecka oraz numerem telefonu na adres monikak@miastodzieci.pl w czwartek 26 listopada.

*Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej 🙁

Sobota, godz. 12:00 – Bajeczki z serii „AGATKA" oraz „BAŚNIE I BAJKI POLSKIE" (blok 60′)

Niedziela, godz. 12:00 – Bajeczki z serii „AGATKA" oraz „BAŚNIE I BAJKI POLSKIE" (blok 60′)

WERSJE Z DUBBINGIEM!

Na trwający przez godzinę bajkowy blok złożą się odcinki serii o przygodach Agatki oraz klasycznych baśniach polskich// wszystkie bilety w cenie 10 zł!

Agatka:

Każdy z odcinków serii opowiada inną przygodę kilkuletniej dziewczynki – tytułowej Agatki – i jej chomika Cyryla. Akcja zawsze rozpoczyna się i kończy w świecie umownie rzeczywistym, ale główna część opowieści dzieje się w świecie wyobraźni głównej bohaterki. Opowiadane historie dotyczą zazwyczaj zdarzeń lub przedmiotów z najbliższego otoczenia Agatki i jej rodziny.

Bajki i baśnie polskie:

Seria filmów animowanych dla dzieci, zrealizowana na zamówienie Programu 1 Telewizji Polskiej S.A.

Otwarta, autorska formuła serialu, pozwala na twórczą i atrakcyjną dla współczesnego dziecka interpretację filmową baśni, bajek i legend Polskich. Każdy z odcinków serii, zrealizowany jest w innej stylistyce i innej estetyce. Tradycja i współczesność przeplatają się, dzięki temu dziecko otrzymuje do wyboru taką propozycję animacji, która pozostając wierna oryginałom literackim w warstwie fabularnej, jednocześnie zaprasza młodego widza do poznania różnych konwencji filmowych opowieści.

Seanse dla najmłodszych, jak i nieco starszych miłośników dobrych bajek!

Zabierz swoje dziecko do Kina ARS i spędźcie czas razem: w komfortowej sali, miłej atmosferze, przy dobrej bajce!

BILETY DO NABYCIA W KASIE KINA NA UL. ŚW. TOMASZA 11

ZAKUP/REZERWACJA INTERNETOWA: ars.pl/repertuar