Weleda

Open House w World Around Intercultural Primary and Middle Schools

📅 sobota 12.12.2015
Open House w World Around Intercultural Primary and Middle Schools

Od roku szkolnego 2015/2016 rozpoczęły działalność nasze nowe szkoły: Międzykulturowa Szkoła Podstawowa oraz Międzykulturowe Gimnazjum „Otwarty Świat" – World Around Intercultural Primary and Middle Schools. Większość przedmiotów w tych szkołach jest prowadzona w języku angielskim. Oferowany przez nas program międzynarodowy na poziomie szkoły podstawowej oraz gimnazjum nie tylko spełnia wymogi polskiej podstawy programowej, ale również w znacznym stopniu wykracza poza nią. Koordynatorem Programów PYP i MYP jest mgr Katarzyna Sawicka. Ponadto od roku szkolnego 2011/12 nasi uczniowie VIII Prywatnego Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego sukcesem zdają maturę międzynarodową IB. Koordynatorem Programu IB w Liceum jest mgr Ewa Dudek.

Serdecznie zapraszamy na „Drzwi otwarte" naszych międzynarodowych szkół, które odbędą się w dniu 12 grudnia 2015 roku w budynku ul. Sobieskiego 3/3 w Krakowie. W programie zapoznanie z ciekawą ofertą szkoły oraz zabawy dydaktyczne. Czekamy na Rodziców z dziećmi! Wszelkie pytania można kierować do mgr Anny Krzemińskiej-Kaczyńskiej, IB Development Manager.